روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/01/27)/ قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان شد از منبع سرپوش " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ منتشر شد.

قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/01/27)/ قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان شد

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۸/۰۱/۲۷)امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۶۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان معامله می شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دومیلیون و ۶۵۶ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۰۶ هزارتومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۴۱ هزار تومان فروخته می شود.هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۳۲ هزار و ۴۰۰ تومان و هر مثقال طلا، یک میلیون و ۸۷۳ هزارتومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۵.۴ معامله می شود. قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۱/۲۷| قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان شدبه گزارش تسنیم، صرافی های بانک ها هم اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم نسبت به آخرین قیمت های روز قبل کاهش داده و ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می کنند.برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۵ هزار و ۵۵۰ تومان است. قیمت فروش یورو نسبت به آخرین قیمت های روز قبل کاهش یافته است.۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/01/27)/ قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان شد از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون