روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/02/03)/ دلار ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان شد از منبع سرپوش " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ منتشر شد.

قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/02/03)/ دلار ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان شد

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۸/۰۲/۰۳)امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۶۶ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان معامله می شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دومیلیون و ۶۷۶ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۹۹ هزارتومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۵۹ هزار تومان فروخته می شود.هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۳۸ هزار و ۲۰۰ تومان و هر مثقال طلا، یک میلیون و ۸۹۸ هزارتومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۷۵ معامله می شود. قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۲/۰۳|دلار ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان شدبه گزارش تسنیم، صرافی های بانک ها هم اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم نسبت به روز کاری قبل ۲۵۰ تومان افزایش داده و ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می کنند.برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان است. قیمت فروش یورو نسبت به روز کاری قبل ۲۰۰ تومان یافته است.۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/02/03)/ دلار ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان شد از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون