روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/02/24)/ قیمت دلار ثابت ماند از منبع سرپوش " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ منتشر شد.

قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/02/24)/ قیمت دلار ثابت ماند

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۸/۰۲/۲۴)امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۹۹ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان معامله می شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دومیلیون و ۸۳۰ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۳۵ هزارتومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و سه هزار تومان فروخته می شود.هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۶۲ هزار و ۲۰۰ تومان و هر مثقال طلا، دو میلیون و ۲۵ هزارتومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۷.۸ معامله می شود. قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۲/۲۴| قیمت دلار ثابت ماندبه گزارش تسنیم، صرافی های بانک ها هم اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می کنند.برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۶ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۶ هزار و ۷۵۰ تومان است.به گزارش تسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (سه شنبه 98/02/24)/ قیمت دلار ثابت ماند از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×