روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " اختصاصی/ طلا تا 12 ماه آینده به بالای 1500 دلار در هر اونس می رسد | تحلیل قیمت طلا از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ منتشر شد.

اختصاصی/ طلا تا 12 ماه آینده به بالای 1500 دلار در هر اونس می رسد | تحلیل قیمت طلا

ادامه مطلب...

چهارشنبه ، ۹ آبان ۱۳۹۷ ، ۱۲:۵۹ طلانیوز:چشم انداز مثبت در نظرسنجی بین هیئت های نمایندگی حاضر در نشست سالانه اتحادیه بازار طلای لندن (LBMA) وجود داشت که البته به گفته برخی از انرژی بالایی برخوردار نبود . با اینحال پیش بینی شد قیمت طلا تا اکتبر سال آینده به 1532 دلار خواهد رسید،هرچند سرمایه گذاران اصلی بازار هنوز این بخش را جدی نگرفته اند.به گزارش از رویترز،در نظر سنجی بین 682 نفر از شرکت کنندگان در این نشست سالانه پیش بینی کردند که قیمت طلا تا اکتبر سال آینده(2019) به 1532 دلار خواهد رسید.چشم انداز قیمت طلا در حال حاضر در حالی اتفاق افتاده که طلا در تقلا برای حفظ بالاترین سطح 3 ماه گذشته است. به باور تحلیلگران طلا پتانسیل افزایش 25 درصدی قیمت را دارد که به نظر مدیر عامل "LBMA” این بهترین میزان رشد از سال 2012 خواهد وبد.قیمت طلا طی ماه های گذشته فراز و نشیب فراوانی داشته و از 1366 دلار و 7 سنت در ماه ژانویه به 1159 دلار و 96 سنت در ماه اگوست سقوط کرده است.دلیل این کاهش شدید تقویت ارزش دلار آمریکا به دلیل جنگ تجاری با چین و افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا بوده است که سبب شد سرمایه گذاران دلار را به طلا ترجیح دهند. البته قیمت فلز زرد طی هفته های اخیر تا حدودی تعدیل شده و به حدود 1225 دلار رسیده است.تقویت ارزش دلار موجب گران تر شدن قیمت طلا برای خریدارانی می شود که از ارزهای غیردلاری استفاده می کنند. افزایش نرخ بهره نیز جذابیت سرمایه گذاری در بازار طلا را برای سرمایه گذاران کاهش می دهد.کارشناسان حاضر در نشست اتحادیه بازار طلای لندن همچنین پیش بینی شده که قیمت نقره، پلاتین و پالادیوم نیز طی یک سال آینده افزایش یابد.این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که قیمت نقره تا پایان اکتبر 2019 از حدود 14.5 دلار کنونی به 15 دلار در هر اونس افزایش خواهد یافت. این پیش بینی حاکی است، قیمت پلاتین در یک سال آینده از حدود 835 دلار کنونی به 1010 دلار افزایش خواهد یافت. همچنین قیمت پالادیوم از حدود 1075 دلار فعلی به 1195 دلار خواهد رسید.تحلیلگران و تجار شرکت کننده در نظرسنجی این ماه گفتند که انتظار دارند قیمت طلا در سال 2019 به طور متوسط 1300 دلار باشد.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kafw6اخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اختصاصی/ طلا تا 12 ماه آینده به بالای 1500 دلار در هر اونس می رسد | تحلیل قیمت طلا از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون