روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " توقف واردات نفت ونزوئلا از سوی یکی از خریداران آمریکایی | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ منتشر شد.

توقف واردات نفت ونزوئلا از سوی یکی از خریداران آمریکایی | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

سه شنبه ، ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ، ۱۱:۲۳ طلانیوز:یکی از خریداران عمده آمریکایی نفت ونزوئلا اعلام کرد که واردات از این کشور را در پی تحریم های ایالات متحده متوقف کرده است.به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، شرکت انرژی «والرو» اعلام کرد که در پی اعمال تحریم های دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، بر شرکت ملی نفت ونزوئلا دیگر از این کشور نفت وارد نخواهد کرد.«گری سیمونز» از رؤسای ارشد والرو، گفت که پالایشگاه های این شرکت در تگزاس و سن آنتونیو در تلاش هستند تا جایگزینی برای نفت ونزوئلا در ۳۰ روز آینده پیدا کنند. سیمونز گفت که ونزوئلا پیش تر ۲۰ درصد از نفت این شرکت را تامین می کرد.این مدیر ارشد نفتی امروز -سه شنبه- در گفت وگو با تحلیل گران وال استریت این سخنان را مطرح کرد.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx9xxاخبار و مطالب مرتبط:جدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توقف واردات نفت ونزوئلا از سوی یکی از خریداران آمریکایی | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×