روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " اختصاصی/ احتمال رکورد اقتصادی بریتانیا طی 12 ماه 30 درصد شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ منتشر شد.

اختصاصی/ احتمال رکورد اقتصادی بریتانیا طی 12 ماه 30 درصد شد | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

سه شنبه ، ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ، ۱۲:۲۰ طلانیوز: بر طبق جدیدترین نظرسنجی انجام شده شانس اقتصاد انگلستان برای ورود به دوره رکود در بازه 12 ماهه یک به سه است .بر اساس نظرسنجی از 10 اقتصاددان برجسته توسط بلومبرگ ، احتمال مشاهده دو فصل متوالی(کوارتر) با رشد منفی در اقتصاد انگلیس به 30 درصد افزایش یافته است که بالاترین درصد از سال 2016 میلادی است. این احتمال بالاتر از رقم 25 درصدی در نظر سنجی ماه قبل بود . پیش بینی احتمال مشاهده دوره رکود انگلستان در کل سال 2018 رقمی حدود 20 درصد و کمی کمتر بود.این نظرسنجی از1 تا 6 فوریه انجام شد، قبل از اینکه بانک مرکزی انگلیس پیش بینی های جدید را منتشر کند که بر اساس آن این پیش بینی ها کند ترین رشد اقتصادی را طی یک دهه در 2019 و کمی بیش از 20 درصد احتمال رکود را نشان می داد.مارک کارنی وزیر انگلیسی به مطبوعات گفته برگزیتی بدون توافق باعث افت و کاهش رشد خواهد شد.اقتصاددان ها احتمال رکود را تقریباً 50 درصد پس از رأی برگزیت در 2016 پیش بینی کردند ولی اقتصاد این کشور همچنان رشد کرد. از 2012 تا حالا هیچ رکود فصلی ثبت نشده است .سیاست گذاران بانک مرکزی انگلستان فرصت دارند تا این هفته دلایل خود از اعلام چشم انداز اقتصادی را توضیح دهند .مارک کارنی روز سه شنبه در مورد ریسک هیا تهدید کننده رشد اقتصادی جهان سخنرانی خواهد کرد و سخنرانی Gertjan Vlieghe عضو کمیته سیاست های پولی خارجی، روز پنج شنبه در مورد چشم انداز اقتصادی انگلستان است.همچنین اقتصاددانان برا جمع بندی و نتیجه بهتر منتظر انتشار آمراهای اقتصادی دیگری از بریتانیا بودند که شامل :انتشار آمار تولید ناخالص داخلی در روز دوشنبه ،نرخ تورم در روز چهارشنبه ، شاخص آر آی سی اس قیمت خانه در روز چهارشنبه و آمار خرده فورشی روز جمعه می شود.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx9xrاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اختصاصی/ احتمال رکورد اقتصادی بریتانیا طی 12 ماه 30 درصد شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×