روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " اختصاصی/ پلاتین توسط طلا به مسیر زندگی پرتاب خواهد شد | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ منتشر شد.

اختصاصی/ پلاتین توسط طلا به مسیر زندگی پرتاب خواهد شد | پیش بینی قیمت طلا

ادامه مطلب...

جمعه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ، ۰۷:۱۷ طلانیوز: فیلیپ نیومن ، مدیرعامل موسسه متال فوکوس در مصاحبه ای اعلام کرد از نظر وی قیمت های بالاتر طلا از قیمت فلز گرانب های دیگر ، یعنی پلاتین حمایت خواهد کرد .به گزارش کیتکو ، پلاتین طی 12 ماه گذشته با افتی 4 درصدی به رقم 895 دلار در هر اونس رسید . طی زمان مشابه قیمت فلز پالادویم 48 درصد رشد داشت و به 1279 دلار در هر اونس رسید.قیمت پالادیوم از جانب سخت تر شدن قوانین زیست محیطی ( الایندگی سوخت ) سود برده است.پالادیوم برای نسل جدید کاتالیزور های سوخت مناسب تر است .با این وجود گروه فلزات پلاتین همچنان به طور عمده در بخش صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و پلاتین هنوز هم یک فلز گرانبها است .نیومن گفت:" یک رابطه قیمتی بین طلا و پلاتین وجود دارد . ".." بله درست است که ما شاهد اختلاف قیمتی در سطح رکوردهای گذشته هستیم ،و این باعث تردید و شک سرمایه گذران در مورد این رابطه می شود ...ما باور داریم که این رابط هنوز هم وجود دارد و اصلی ترین فاکتور حرکت قیمت پلاتین خواهد بود ."متال فوکوس پیش بینی کرده است که طلا در سال جاری سطح 1400 دلاری را تجربه کند که این اتفاق قیمت پلاتین را نیز بالا خواهد برد.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx6khاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اختصاصی/ پلاتین توسط طلا به مسیر زندگی پرتاب خواهد شد | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون