روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " رشد اقتصادی آلمان نصف خواهد شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

رشد اقتصادی آلمان نصف خواهد شد | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

یكشنبه ، ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ، ۰۷:۵۳ طلانیوز: به دنبال افزایش رکود بخش تولید و تاثیر کندی رشد اقتصادی جهان به نظر می رسد رشد اقتصادی بزرگ ترین اقتصاد اروپایی ، آلما بیش از پیش تحت تأثیر قرار گیردبه گزارش رویترز، یک منبع آگاه در دولت آلمان اعلام کرد کهنرخ پیش بینی رشد اقتصادی سال ۲۰۱۹ این کشور نصف خواهد شد.به دنبال افزایش رکود بخش تولید به نظر می رسد رشد اقتصادی بزرگ ترین اقتصاد اروپایی بیش از پیش تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. یک منبع آگاه در دولت آلمان به رویترز گفته است در روزهای پیش رو، دولت این کشور در گزارشی جدید از چشم انداز اقتصادی این کشور به کاهش بیشتر رشد اقتصادی اذعان خواهد کرد.ینس وایدمان، رئیس بانک مرکزی آلمان که برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین المللی پول به واشنگتن سفر کرده، گفته است به دلیل نامطمئن بودن فعالان اقتصادی از چگونگی برگزیت و کاهش سرمایه گذاری ها، رشد اقتصادی آلمان شاهد کاهش شدیدی خواهد بود.پیش تر بانک مرکزی آلمان نرخ رشد ۱.۶ درصدی را برای رشد امسال پیش بینی کرده بود که این رقم بعداً در گزارشی به ۰.۸ درصد رسید و اکنون صحبت از کاهش مجدد این نرخ به ۰.۵ درصد مطرح است.وایدمان افزود: سیاست پولی فعلی آلمان مبتنی بر رویکرد انبساطی است.پیش تر دفتر آمار فدرال آلمان در گزارشی اعلام کرده بود رشد تولید ناخالص داخلی آلمان از ۲.۲ درصد در سال ۲۰۱۷ به ۱.۵ درصد در سال ۲۰۱۸ کاهش یافته است که ضعیف ترین نرخ رشد این کشور در طی پنج سال اخیر محسوب می شود. این نهمین سال متوالی است که رشد اقتصادی آلمان مثبت است.اولاف شولتسف وزیر دارایی آلمان در کنفرانس خبری مشترکی با وایدمان گفته است دولت هر کاری از دستش بیاید انجام خواهد داد تا به تقویت مصارف و مخارج خصوصی و دولتی کمک کند و از این طریق رشد اقتصادی تقویت شود. دولت در نظر دارد تا از یک لایحه کاهش مالیاتی جدید رونمایی کند که حجم این بسته ۱۰ میلیارد یورو برآورد می شود. شولتس با اشاره به مساله برگزیت و جنگ تجاری جدید بین آمریکا و اتحادیه اروپا افزود که خطر واقعی بر سر راه اقتصاد آلمان مربوط به مسائل سیاسی است.لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx68fاخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد اقتصادی آلمان نصف خواهد شد | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون