روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " سرعت کاهش رشد اقتصادی جهان فراتر از انتظار است | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

سرعت کاهش رشد اقتصادی جهان فراتر از انتظار است | اقتصاد ایران

ادامه مطلب...

یكشنبه ، ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ، ۱۰:۵۹ طلانیوز:اجلاس بهاره واشنگتن به محلی برای نگرانی های تازه از اوضاع جهان تبدیل شد.وزیران دارایی گروه موسوم به "جی ۲۰" در شهر واشنگتن با یکدیگر دیدار و بر سر مسائل متعددی با یکدیگر نظیر اختلافات تجاری و همکاری های مشترک گفت وگو کردند.تارو آسو، وزیر دارایی ژاپن گفت: اگر چه رشد اقتصادی جهان ادامه خواهد یافت، اما سرعت این رشد آهسته تر از چیزی خواهد بود که پیش تر انتظار می رفت. به علاوه ریسک های متعددی هنوز وجود دارند که نمودار رشد را رو به پایین سوق می دهند. می توانم بگویم که بی ثباتی های بیشتری در پیش است.پاول تامسون، مدیر بخش اروپا در صندوق بین الملل پول گفت به اقتصاد جهانی شوکی وارد شده است که رشد آن را تضعیف کرده است: سرعت رشد در اروپا به وضوح در مقایسه با شش ماه قبل کمتر شده است. بخشی از این کاهش قابل پیش بینی بود چرا که پتانسیل های رشد کشورها کاهش یافته بود اما روند بازیابی بسیار کندتر از انتظار است. به واقع باید گفت که از سرعت کاهش رشد اقتصادی غافلگیر شده ایم.پیش تر صندوق بین المللی پول با ابراز نگرانی از افزایش منازعات تجاری، پیش بینی کرده بود که رشد اقتصادی آمریکا، اتحادیه اروپا و ژاپن کاهش یابد. این صندوق در گزارشی پیش بینی کرده است متوسط رشد اقتصادی جهان از ۳.۶ درصد در سال ۲۰۱۸ به ۳.۳ درصد در سال ۲۰۱۹ برسد که برابر با رشد سال ۲۰۱۶ و ضعیف ترین رشد ثبت شده از زمان رکود سال ۲۰۰۹ است.لازم به ذکر است گروه ۲۰ شامل کشورهای: آمریکا، فرانسه، انگلیس، آلمان، ایتالیا، چین، ژاپن، روسیه، عربستان، اندونزی، استرالیا، ترکیه، برزیل، آرژانتین، کانادا، هند، کره جنوبی، آفریقای جنوبی، مکزیک و اتحادیه اروپا است.منبع:ایسنابرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx68cاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرعت کاهش رشد اقتصادی جهان فراتر از انتظار است | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون