روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " کاهش قیمت دلار و یورو در صرافی بانک‌ها | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

کاهش قیمت دلار و یورو در صرافی بانک‌ها | اقتصاد ایران

ادامه مطلب...

یكشنبه ، ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ، ۱۲:۲۵ طلانیوز:صرافی بانک ملی قیمت فروش دلار را 13 هزار و 500 تومان اعلام کردصرافی بانک ملی قیمت فروش دلار را 13 هزار و 500 تومان اعلام کرد که نسبت به روز گذشته با کاهش 240 تومانی همراه است. این صرافی دلار را از مردم با قیمت 13 هزار و 400 تومان خریداری می کند.قیمت فروش یورو نیز 15 هزار و 500 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز 15 هزار 400 تومان است.5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.منبع:ایلنالینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx6dxجدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کاهش قیمت دلار و یورو در صرافی بانک‌ها | اقتصاد ایران از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون