روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " سهام آسیایی نزدیک به رکورد ۹ ماهه باقی ماندند | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ منتشر شد.

سهام آسیایی نزدیک به رکورد ۹ ماهه باقی ماندند | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

سه شنبه ، ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ، ۱۱:۳۱ طلانیوز:روز سه شنبه، در روزی که خبر خاصی برای تعیین جهت حرکت شاخص ها وجود نداشت، بیشتر بورس های آسیایی روند مناسبی را دنبال کردند و پس از این که در معاملات دیشب با ناامیدکننده بودن گزارش درآمدها، وال استریت در جا زد، سهام آسیایی با کمی فاصله از بهرتین رکوردهای ۹ ماهه خود باقی ماندند.به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، روز سه شنبه، پس از این که در معاملات دیشب با ناامیدکننده بودن گزارش درآمد بانک ها ، وال استریت در جا زد، سهام آسیایی پایین تر از رکوردهای ۹ ماهه خود باقی ماندند. هرچند نشانه هایی از این که وضعیت کلی اقتصاد جهان احتمالاً اجازه سقوط شدیدتر را نخواهد داد، ضررها را محدود کرد.گسترده ترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه ام اس سی آی در خارج از ژاپن تقریباً بدون تغییر باقی ماند.روز گذشته پس از این که داده های قدرتمند از سوی چین، نگرانی های سرمایه گذاران در مورد سلامت اقتصاد جهانی را از بین برد، این شاخص به بالاترین سطح خود از جولای گذشته تا کنون رسید.همچنین انتظار از به توافق رسیدن چین و آمریکا در مذاکرات تجاری خود، حال وهوای بازارها را تقویت کرد.در معاملات دوشنبه شب، وال استریت با ناامیدی از عملکرد ۳ ماهه برخی بانک های مهم این کشور افت کرد. اما علی رغم این که هر سه شاخص مهم سهام آمریکا اندکی افت کردند، اس اندپی تنها ۱ درصد از رکورد تاریخی خود پایین تر باقی ماند.نیکی ژاپن ۰.۱۴ درصد رشد کرد و ای اس اکس استرالیا ۰.۳۸ درصد بالا آمد.اما سهام چین که ساعات اولیه معاملات امروز را سپری می کنند، با افت مواجه شدند. تا ساعت ۷:۱۶ به وقت تهران، شاخص کامپوزیت شانگهای ۰.۱۸ درصد افت کرد و شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ افت اولیه خود را جبران کرد و فعلاً نسبت به دیروز بدون تغییر باقی ماند.کوسپی کره جنوبی ۰.۱۷ درصد افت کرد.در بازار ارز، دلار که در مواقع بهبود ریسک پذیری عملکرد خوبی ندارد، امروز اندکی نسبت به نرخ دیشب افت کرد و در سطح ۹۶.۹۲۷ واحد قرار گرفت. در برابر ین ژاپن، دلار در نرخ برابری ۱۱۱.۹۸، بدون تغییر باقی ماند.حالا چشم بسیاری از سرمایه گذاران منتظر اعلام داده های تولید ناخالص ملی چین است، که قرار است روز چهارشنبه منتشر شود. این داده ها سرنخ هایی از وضعیت سلامت بزرگترین اقتصاد آسیا ارائه خواهد کرد.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx6hwاخبار و مطالب مرتبط:جدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سهام آسیایی نزدیک به رکورد ۹ ماهه باقی ماندند | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون