روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " اختصاصی/ آیا طلا سطح مقاومت را حفظ خواهد کرد ؟ | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ منتشر شد.

اختصاصی/ آیا طلا سطح مقاومت را حفظ خواهد کرد ؟ | پیش بینی قیمت طلا

ادامه مطلب...

سه شنبه ، ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ، ۱۲:۱۷ طلانیوز: تنها همین چند روز پیش بود که خیلی ها در انتظار ورود به بازار طلا بودند و به نظر می رسد طلا سح مقاومتی پیش روی خود را خواهد شکست و در مسیر افزایشی قرار خواهد گرفت. ما همان موقع هم به بسیاری از سوال کنندگان در مورد بهترنی سیاست در بازای باآن شرایط هم اعلام می کریدم که بهتر است برای تایید های بازار و اینکه این روند یک روند فیک ( تقلبی ) هست یا نه صبر کنند و به خود اجازه ندهند تا ترس از دست دادن موقعیت سرمایه گذارای آنها را از مسیر درست دور کند.تاد بوبا هورویتز، تحلیلگر و مدیر موسسه بوبا در مطلبی منتشر شده کیتکو ادامه داد :" تنها سه روز بعد از آن (تصمصم به رالی و شکستن سطح مقاومتی ) طلا در مف قیمت قرار گرفته است و در پایین میانگین قیمتی خود قرار دارد و در این شرایط خطر سقوط و افتادن در مسیر کاهشی آنرا تهدید می کند...همانطور که ما در سقف میانگین قیمت طلا هم اعلام می کردیم ، درشرایط فعلی ( کف میانگین قیمت )دنباله روی از بازار را متوقف کنید : بگذارید قبل از چیره شدن ترس بر شما و اقدام به فروش ،جای پاهای بازار روند قیمت را تایید کند.آنچه که بیش تر احتمال آن داده می شود ،جهش قیمت طلا است و در این بین 1280 دلار سطح نهایت حمایت از طلا خواهد بود.سوال بزرگ این است که در این شرایط مبادله گران چه سیاستی را انتخاب کنند؟و اینکه سرمایه گذاران چه کاری را انجام دهند؟ جواب ساده است و مانند همیشه مبادله گران باید منتظر واکنش بازار از شرایط فعلی باشند .بسته به نوع مبادله گری که شما هستید ، شما می توانید در قرار دادهای کوتاه مدت سود خود را تضمین کنید.سرمایه گذاران هم باید همین روند را دنبال کنند.نام سرمایه گذار به این معنی است که این دوره های کوتاه مدت نباید باعث دلسردی شما شودو شمار ا مجبور به واکنش های زودهنگام کند.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kx6hdاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اختصاصی/ آیا طلا سطح مقاومت را حفظ خواهد کرد ؟ | پیش بینی قیمت طلا از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون