روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین ۸ هزار دلاری شد | اخبار خارجی از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ منتشر شد.

بیت کوین ۸ هزار دلاری شد | اخبار خارجی

ادامه مطلب...

سه شنبه ، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۱:۵۲ طلانیوز:ارزهای مجازی همچون بیت کوین با افزایش بی سابقه ای در ارزش خود رو به رو بوده اند که این افزایش ها ناشی از اعتماد بخش بیشتری از جامعه به این مدل ارز است.به گزارش اسپوتنیک، ارزش ارز مجازی «بیت کوین» با افزایش شدیدی رو به روست که امروز- سه شنبه- به مقدار هشت هزار دلار رسید.مطابق با نمایشگر های رسمی ارزش بیت کوین به میزان هشت هزار و ۳۹ دلار رسیده است.سایر ارزهای مجازی همچون «اتیریم» با افزایش هشت و ۲۹ صدم درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۰۳ دلار و ۶۲ سنت رسیده است. «ایکس آر پی» نیز با پنج و ۹ دهم درصد به میزان ۹۰ دلار و ۴۷ سنت رسیده است.ارزهای مجازی به خصوص ارز بیت کوین به عنوان رایج ترین ارز مجازی با نوسانات زیادی در طول یک سال اخیر مواجه بوده اند. دلیل آن نیز افزایش اقبال عمومی به این ارز و نفوذ زیاد آن در بین ارزهای چاپی بوده است.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxdppاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین ۸ هزار دلاری شد | اخبار خارجی از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×