روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • طلا نیوز
  • چرا قیمت سکه برای کاهش مقاومت بیشتری می کند؟ / امیدواریم ارزانی طلا ادامه پیدا کند | اخبار داخلی

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " چرا قیمت سکه برای کاهش مقاومت بیشتری می کند؟ / امیدواریم ارزانی طلا ادامه پیدا کند | اخبار داخلی از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ منتشر شد.

چرا قیمت سکه برای کاهش مقاومت بیشتری می کند؟ / امیدواریم ارزانی طلا ادامه پیدا کند | اخبار داخلی

ادامه مطلب...

پنجشنبه ، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۰:۱۵ طلانیوز:رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: بانک مرکزی بنا بر سیاست هایی که دارد شرایط را برای ضرب سکه و پاسخگویی به نیاز متقاضیان مهیا نمی بیند. به عبارت دیگر عدم تنظیم عرضه و تقاضا باعث شده که قیمت انواع سکه چندان ارزان نشود.رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که علل تعدیل قیمت طلا چیست؟ گفت: از ابتدای هفته قیمت طلا به طور پی در پی روند نزولی داشته است که این موضوع می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد.ابراهیم محمدولی در ادامه افزود: کاهش شدید تقاضا در حوزه خرید طلا از جمله عواملی است که منجر به کاهش قیمت طلا شده است. در حقیقت مردم مثل سالیان گذشته از خرید طلا استقبال چندانی نمی کنند. از سوی دیگر سیاست های تازه بانک مرکزی و دولت از مدیریت بازار طلا حکایت دارد. همچنین در این هفته عرضه به موقع ارز به بازار هم باعث شده که قیمت طلا تا حدودی ارزان شود.او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چرا قیمت سکه از کاهش قیمت طلا تبعیت نکرده است؟ پاسخ داد: علت عدم کاهش قیمت سکه به میزان عرضه و تقاضا باز می گردد. در حقیقت بانک مرکزی بنا بر سیاست هایی که دارد شرایط را برای ضرب سکه و پاسخگویی به نیاز متقاضیان مهیا نمی بیند. به عبارت دیگر عدم تنظیم عرضه و تقاضا باعث شده که قیمت انواع سکه چندان ارزان نشود.محمدولی درپاسخ به این پرسش که آیا این ارزانی قیمت طلا ادامه دار است یا خیر؟ گفت: روند فعلی کاهش قیمت ها برای مردم و فعالان این صنف خیلی آزار دهنده نیست. ارزیابی ها نشان می دهد که این روند کاهشی قیمت طلا مناسب است و امیدواریم که این ارزانی دوام داشته باشد.منبع:اتحادیه طلابرچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxdkdاخبار و مطالب مرتبط:جدیدترین اخبار و مطالب:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا قیمت سکه برای کاهش مقاومت بیشتری می کند؟ / امیدواریم ارزانی طلا ادامه پیدا کند | اخبار داخلی از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون