روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: طلا نیوز
امتیاز: 5 5

خبر " رویکرد جدید بانک جهانی نسبت به کشورهای درحال توسعه | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ منتشر شد.

رویکرد جدید بانک جهانی نسبت به کشورهای درحال توسعه | اقتصاد جهان

ادامه مطلب...

پنجشنبه ، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۰:۴۴ طلانیوز:رییس بانک جهانی از دولت ها خواست با انجام اصلاحات ساختاری پیش زمینه های لازم را برای موفقیت بخش خصوصی فراهم کنند.به گزارش دِوِس، دیوید مالپاس هدف اصلی خود در مدیریت فصل جدید بانک جهانی را کمک به کشورهای درحال توسعه برای بهبود عملکرد عنوان کرد. وی که در کنفرانسی در واشنگتن سخن می گفت، افزود: چیزی که دوست دارم ببینم کشورهایی هستند که موفقیت های واقعی کسب کرده باشند؛ این کشور ها به رهبری درست احتیاج دارند و البته برنامه اصلاح ساختاری که سرمایه گذاری را برای بخش خصوصی جذاب کند.مالپاس ادامه داد: کمکی که بانک جهانی می تواند به این موضوع داشته باشد، تمرکز زدایی است و قرار است نیروهای خود را به جای تمرکز در چند کشور به صورت پراکنده در کشورهای درحال توسعه متمرکز کنیم.رییس جدید بانک جهانی ادامه داد: نکته اصلی این سیاست این است که ما به سرمایه گذاران بخش خصوصی و توسعه این بخش وفادار هستیم. وی همچنین به برخی از چالش های پیش روی برنامه های توسعه در جهان اشاره کرد و از روند رشد جمعیت در برخی کشورهای آفریقا و خاورمیانه که باعث بالا رفتن نرخ بیکاری می شود ابراز نگرانی کرد.برچسب ها:لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxdkfاخبار و مطالب مرتبط:اخبار و مطالب گذشته:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رویکرد جدید بانک جهانی نسبت به کشورهای درحال توسعه | اقتصاد جهان از منبع طلا نیوز. "

اخبار گوناگون