روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرنخ‌هایی از ارتباط میان حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند و رمزارز بیت‌کانکت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ منتشر شد.

سرنخ‌هایی از ارتباط میان حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند و رمزارز بیت‌کانکت

[…]

نوشته سرنخ هایی از ارتباط میان حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند و رمزارز بیت کانکت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرنخ هایی از وجود ارتباط بین حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند و رمزارز بیت کانکتبنظر می رسد مجرم کشتار جمعی در مسجد نیوزلند سرمایه خود را از طریق سرمایه گذاری در بیت کانکت (BitConnect) که منجر به از دست رفتن سرمایه بسیاری از سرمایه گذاران شده است، تامین کرده باشد.همانگونه که نشریات مختلف رسانه ای با استناد به سندی که ادعا میکند بیانیه برنتون تارانت ( Brenton Tarrant)، مظنون فاجعه مسجدی در نیوزلند، می باشد، سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی را عامل سفر به نقطه ای نامعلوم در گذشته عنوان میکند.[یادداشت سردبیر: باید ذکر شود که هیچ تاییدیه رسمی مبنی بر مشروعیت این سند مطرح نشده است و محتوای آن باید با احتیاط اظهار شود. بیتکوینیست (Bitcoinist) مایل است تکرار کند که هیچ مدرکی دال بر مشارکت خاص برنتون تارانت در بیت کانکت وجود ندارد و این مشارکت را تایید نمی کند.]آقای تارنت یکی از چهار مظنون بازداشت شده که در تیراندازی مسجد linwood در شهر Christchurch در هنگام نماز جمعه روز جاری دست داشته است، یک مربی شخصی در استرالیا می باشد.در این فاجعه حدود ۵۰ نفر جان خود را از دست داده و این مخوف ترین تیراندازی در تاریخ نیوزلند گزارش شده است.بیانیه منتسب به تارنت با عنوان “جابجایی بزرگ به سوی جامعه ای جدید” بصورت آنلاین منتشر شده است. در قسمتی از این بیانیه آمده است:برای مدتی کوتاه قبل از بدست آوردن سرمایه، از طریق Bitconnect کار کردم و سپس سرمایه بدست آورده را هزینه سفر کرده ام.بنابر گزارش بیتکوینیست، بیت کانکت با چالش های چندگانه و تهدید مقامات روبرو شده و سازندگان آن به اجرای طرحی ponzi و کلاهبرداری متهم گردیدند.در ژانویه ۲۰۱۸ این طرح ملغا شده و سرمایه گذاران آن درپی از دست دادن ۹۰ درصدی ارزش آن، ناگزیر به رها سازی آن شدند. گفتنی است تا این لحظه برنتون تارانت جزئیات بیشتری درخصوص سرمایه گذاری خود نگفته و مشخص نیست که دقیقاً او چه میزان از این سرمایه گذاری منتفع شده و یا اینکه این وجوه تاثیر مستقیمی در ارتکاب به این جنایت داشته است یا نه؟با این وجود امکان فعالیت های تروریستی در قالب کریپتوکارنسی ها هنوز دغدغه مقامات دولتی به شمار میرود.پ.ن : ممکن است اتهامات وارده در جهت تضعیف رمزارزها و بصورت سازماندهی شده باشد. تحقیق بیشتر با مخاطبین می باشد.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرنخ‌هایی از ارتباط میان حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند و رمزارز بیت‌کانکت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون