روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش جستجوی عبارت buy Bitcoin در گوگل پس از هر بار افزایش قیمت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منتشر شد.

افزایش جستجوی عبارت buy Bitcoin در گوگل پس از هر بار افزایش قیمت

[…]

نوشته افزایش جستجوی عبارت buy Bitcoin در گوگل پس از هر بار افزایش قیمت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

به نظر می رسد که علاقه به خرید بیتکوین با وقفه ای پس از افزایش قیمت در رمزارزها ظاهر می شود. نگاهی دقیقتر به روند جستجو طی ماه گذشته نشان می دهد که عبارت “buy Bitcoin” تنها پس از افزایش قیمت بیتکوین رو به فزونی می گذارد.داده های گوگل این موضوع را که حجم جستجوی عبارت “buy Bitcoin” در ماه گذشته و بدنبال افزایش قیمت آن روی داده است را تایید می کند.همانطور که در نمودار فوق دیده می شود، علاقه به جستجوی این عبارت در تاریخ ۳ آوریل به حداکثر رسید و امتیاز ۱۰۰ در سامانه Google Trends ثبت شد. این اوج محبوبیت برای یک دوره خاص در یک فاصله زمانی شکل گرفته است.در همان روز، بیتکوین در حدود ۵۳۰۰ دلار معامله شد، بگونه ای که به نسبت دو روز قبل که در محدوده ۴۲۰۰ دلار بوده است، حدود ۲۶ درصد رشد را ثبت کرده است.از سوی دیگر، مقایسه هر دو نمودار همچنین نشان می دهد که در صورت کاهش قیمت، علاقه به خرید بیت کوین نیز رو به افول می گذارد.علائم ترس از جا ماندنبه عبارت دیگر، به نظر می رسد که مردم بیشتر در زمانی که بیتکوین را در معرض قیمت های بالاتر در می یابند مایل به خرید آن هستند، تا زمانی که روند آن را بصورت کاهشی می بینند.همانطور که بیت کوینیست گزارش داد، این موضوع ممکن است بیانگر این نکته باشد که مردم فقط وسوسه می شوند که از افزایش بیشتر قیمت ها عقب نمانند. به عبارت دیگر ترس از جا ماندن (FOMO). این واقعیت که علاقه به خرید بیتکوین در هنگام کاهش قیمت کاهش می یابد، شاید میتواند به عنوان یکی دیگر از شاخص های حمایت از این نوع رفتار تلقی گردد.علاوه بر این، ۵ کشوری که در آنها جستجوی عبارت بیتکوین پس از روند صعودی اخیر به سه برابر افزایش یافت شامل نیجریه، هلند، آفریقای جنوبی، اتریش و سوئیس بود.از سوی دیگر، حامیان این نکته را مطرح کرده اند که BTC / USD ممکن است به نهایت کف قیمتی خود رسیده باشد.گزارش جدیدی از بایننس، صرافی شماره یک رمزارزها نشان داد که بهبود مداوم قیمت های رمزارزها پس از کاهش اتفاق افتاده در سال ۲۰۱۸ حائز این اعتقاد است که بازار کف قیمتی خود را لمس کرده است.به هر حال، پتانسیل بالای بیتکوین قابل توجه است، چون تنها ۴۰۵ روز تا نصف شدن پاداش ماینرها باقی است . علاوه بر این، بیتکوین یک دارایی دیجیتال محدود می باشد درحالی که نرخ انتشار آن بر خلاف دلار آمریکا یا سایر ارزهای فیات، شفاف و قابل پیش بینی است. دلار به طور پیوسته قدرت خود را از دست می دهد و این کار ادامه خواهد یافت.پایین بخر ، بالا بفروشقیمت $ ۵۱۶۴٫۷۴ بیتکوین دوباره نشان از روند صعودی دارد. اگر داده های گوگل نشان از روندی صعودی داشته باشد ، اکثریت قریب به اتفاق مردم احتمالاً روزی بیتکوین را با قیمت ۳۰،۰۰۰ دلار و بالاتر به جای قیمت پایین ۳۰۰۰ دلار خرید خواهند کرد.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش جستجوی عبارت buy Bitcoin در گوگل پس از هر بار افزایش قیمت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون