روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت بیت‌کوین هرگز به کمتر از ۴۰۰۰ دلار نخواهد رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منتشر شد.

قیمت بیت‌کوین هرگز به کمتر از ۴۰۰۰ دلار نخواهد رسید

[…]

نوشته قیمت بیت کوین هرگز به کمتر از ۴۰۰۰ دلار نخواهد رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مایکل نای، بنیانگذار Titan Ventures در حساب توییتر خود به این موضوع اشاره کرد که قیمت بیت کوین هرگز به کمتر از ۴۰۰۰ دلار نمی رسد.پس از اینکه قیمت بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ به بیشترین میزان خود یعنی ۲۰ هزار دلار رسید، سقوط قیمتی این ارز دیجیتال آغاز شد و بیش از یک سال نیز ادامه داشت؛ تا جایی که قیمت آن در دسامبر ۲۰۱۸ به ۳۲۰۰ دلار رسید. حال نمودار قیمت این ارز با پشت سر گذاشتن همه اتفاقات و نوسانات، در دو ماه گذشته روند نسبتاً خوبی داشته و به نظر می رسد در آینده نه چندان دور نیز ارزش آن به ۶۰۰۰ دلار برسد.اگرچه هنوز کارشناسان زیادی همچون تونی ویز بر این باورند که هنوز بیت کوین پایین ترین حد قیمتی خود را تجربه نکرده، اما برخی نیز همچون مایکل نای از رشد قیمت چشمگیر این ارز اطمینان کامل دارند.مایکل نای (MichaelNye) در توییتی بیان کرده است که دیگر هرگز قیمت بیت کوین به کمتر از ۴۰۰۰ دلار نخواهد رسید. وی همچنین بیان کرد که ممکن است شرایط بدتر از آن هم شود و هر بیت کوین به قیمت ۱۳۰۰ دلار معامله شود. وی در این توییت بیان کرد:هرگز دوباره قیمت کمتر از ۴۰۰۰ دلار بیت کوین را نخواهیم دید.برخی از کاربران سقوط دوباره قیمت بیت کوین به کمتر از ۴۰۰۰ دلار را خیلی دور از ذهن نمی دانند. یکی دیگر از کاربران با نام کاربری Crypto Tytan نیز ایده سقوط قیمت بیت کوین به کمتر از ۴۰۰۰ دلار را محتمل تر می داند. وی معتقد است پیش از روند صعودی بیت کوین، یک کاهش قیمت دیگر را نیز شاهد خواهیم بود.پیتر برانت، تحلیلگر و معامله گر سرشناس نیز در پستی گرافیکی نشان داد که کاهش قیمت این ارز دیجیتال دور از ذهن نیست و اینکه در حال وارد شدن به دوره جدیدی از روند صعودی بازار ارز دیجیتال هستیم. وی همچنین نشان داد که امکان بازگشت به پایین ترین قیمت ثبت شده در سال ۲۰۱۸ نیز وجود دارد که اگر به این میزان برسد، وارد فاز پارابولیک جدیدی خواهیم شد.منبع: usethebitcoin

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت بیت‌کوین هرگز به کمتر از ۴۰۰۰ دلار نخواهد رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون