روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کریپتوتگ CRYPTOTAG / بهترین راه ذخیره‌‌سازی کلیدهای خصوصی + ویدئو از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ منتشر شد.

کریپتوتگ CRYPTOTAG / بهترین راه ذخیره‌‌سازی کلیدهای خصوصی + ویدئو

[…]

نوشته کریپتوتگ CRYPTOTAG / بهترین راه ذخیره سازی کلیدهای خصوصی + ویدئو اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کریپتوتگ (CRYPTOTAG) یک وسیله براق و محکم برای ذخیره سازی و حفظ کلید خصوصی رمزارزهای شما برای همیشه است. چنانکه وبسایت بیت کوینیست تمام قد پشت این محصول ایستاده و خود را یک طرفدار بزرگ آن معرفی میکند.بررسی کامل ذخیره سازی کلیدخصوصی توسط CRYPTOTAGیک کریپتوتگ از دو ورق تیتانیوم که با گیره ای از همین جنس به یکدیگر متصل می شوند ساخته شده است. کریپتوتگ با کیف پول های لجرنانو، ترزور، جکس، کیپ کی، اگزودوس و دیگر کیف پول های رمزارزی سازگار است. این محصول همچنین به حرارت تا ۱۶۶۵ درجه سانتیگراد و همچنین خوردگی و فرسایش مقاوم است و ادعا می کند که قادر به ضربه گیری شلیک یک گلوله است.خارج از برند و لوگوی کریپتوتگ (CRYPTOTAG) که به محصولش افتخار می کند، می بایست نسبت به هر سندی حساس بود. شکی وجود ندارد که سارقان همیشه و به طور بالقوه می خواهند نسبت به اطلاعات موجود در یک سند آگاهی یابند. حتی اگر کسی نسبت به مندرجات سند مزبور دانش و ایده ای نداشته باشد؛ حال اینکه بیشتر مردم می دانند رمزارز همان پول است.البته، یک کاربر خردمند همانطور که هرگز سکه های طلا یا اشیا ارزشمند خود را در دسترس عموم قرار نمیدهد، هیجگاه کریپتوتگ را در پیش چشم دیگران نگهداری نمکیند. گذشته از این، کریپتوتگ با کمترین نقاط ضعف، به نظر ما بهترین راه حل ذخیره سازی برای کلیدهای خصوصی شماست.هرچیزی که احتمالا شما به آن نیاز دارید در جعبه طراحی شده برای کریپتوتگ گنجانده شده است. یک بسته کامل شامل یک چکش، ۲۶ حرف الفبا و … . حتی یک جعبه کبریت برای سوزاندن برگه نوشته شده بازیابی Seed پس از پایان کار.آنچه که کریپتوتگ را از رقیب دیرینه اش کریپتو استیل (CryptoSteel) متمایز می کند، آن است که راه اندازی آن واقعاً یک سرگرمی است.برای ذخیره سازی عبارت بازیابی خود برای همیشه، بایستی هر حرف را بصورت فیزیکی و جداگانه بر روی صفحه تیتانیوم کریپتوتگ خود بکوبید. درحالیکه این کار آهنگری ممکن است برای برخی خسته کننده به نظر آید، بایستی گفت بعضی از کاربران، این اقدام را بسیار لذت بخش عنوان کرده اند. حک حروف فلزی بر روی صفحه تیتانیوم می تواند به عنوان یک میراث گذاری برای فرزندتان تعبیر شود.این فرآیند اصلاً و ابداً دشوار نیست اما نیازمند تمرکز است. دقت داشته باشید که اگر حروف را به طور اشتباهی ضربه بزنید، هیچ امکان پاک کردنی وجود ندارد.کوبیدن هر حرف در حدود ۷ تا ۱۰ ضربه هماهنگ با چکش برای ایجاد یک خروجی تمیز نیاز دارد و ابزار موجود برای این کار در جعبه محصول قرارگرفته است. صدای ضربات بر روی صفحه تیتانیوم چندان خوشایند نیست و پوشاندن گوش ها هنگام چکش کاری را به شما توصیه می کنیم.به عقیده ما کریپتوتگ قابل اعتمادترین و بهترین راه حل ذخیره سازی و بازیابی کلیدخصوصی رمزنگاری در بازار است. کیفیت ساخت استثنایی است. ما کریپتوتگ را خیلی دوست داریم و یک جعبه کامل را به مخاطبان بیت کوینیست هدیه خواهیم داد. برای جزئیات چگونگی دریافت پکیج، ما را دنبال کنید.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کریپتوتگ CRYPTOTAG / بهترین راه ذخیره‌‌سازی کلیدهای خصوصی + ویدئو از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون