روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اپلیکیشن CoinMarketCap تلفن همراه خود را بروز کنید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ منتشر شد.

اپلیکیشن CoinMarketCap تلفن همراه خود را بروز کنید

[…]

نوشته اپلیکیشن CoinMarketCap تلفن همراه خود را بروز کنید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مطمئنا کاربران حوزه رمزارزها با وب سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) آشنایی کامل دارند. این سرویس قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را نمایش می دهد و تحلیل های مختلفی را برای کاربران فراهم می آورد. کوین مارکت کپ به تازگی اعلام کرده است که نسخه جدید اپلیکیشن iOS و اولین نسخه اپلیکیشن اندرویدی خود را عرضه کرده و قابلیت های جدیدی را در آنها قرار داده است.کوین مارکت کپ نسخه جدید اپلیکیشن خود برای سیستم عامل های iOS و اولین نسخه اپ اندرویدی را نیز در روز ۱۶ آوریل عرضه و ویژگی های جدیدی مانند ردیابی قیمت ها و حساب کاربری را به آنها اضافه کرده است.طبق گزارش این وب سایت، اپلیکیشن های مذکور دارای نمودارهای ستونی، داده های روزانه و گزینه قرار دادن هشدار قیمت برای تمامی رمز ارز های موجود در کوین مارکت کپ است. از نصب و استفاده از این اپلیکیشن بر روی گوشی تلفن همراه خود لذت ببرید.دانلود نسخه اندروید دانلود نسخه iOS جهت استفاده از این برنامه، کاربران می بایست یک حساب کاربری در CoinMarketCap ساخته و وارد آن شوند. این اپ همچنین به کاربران اجازه می دهد اخبار منتشرشده از رسانه های مختلف را دنبال و قیمت رمزارز های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند.همچنین بعد از اینکه تحقیقات صورت گرفته نشان داد بسیاری از داده های اعلام شده توسط صرافی ها جعلی می باشد، کوین مارکت کپ خاطرنشان کرد که معیارهای فهرست بندی خود را برای صرافی های ارز دیجیتال تغییر خواهد داد.منبع: کوین مارکت کپ

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اپلیکیشن CoinMarketCap تلفن همراه خود را بروز کنید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون