روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیشنهاد مشاور روسی به رئیس‌جمهور در‌خصوص بکارگیری ارزهای دیجیتال در کریمه از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ منتشر شد.

پیشنهاد مشاور روسی به رئیس‌جمهور در‌خصوص بکارگیری ارزهای دیجیتال در کریمه

[…]

نوشته پیشنهاد مشاور روسی به رئیس جمهور در خصوص بکارگیری ارزهای دیجیتال در کریمه اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بکارگیری ارزهای دیجیتال در کریمهآژانس خبری Tass در ۱۹ آپریل گزارش داد که مشاور رئیس جمهور روسیه برای جذب سرمایه گذاران و دور زدن تحریم ها استفاده از ارزهای دیجیتال را پیشنهاد داده است. سرگئی گلازیف مشاور رئیس جمهور پوتین در امور یکپارچه سازی اقتصاد منطقه ای برای کاهش موانع فرا مرزی، دولت را به استفاده از تکنولوژی پول دیجیتال تشویق کرده است.مطابق نظر وی استفاده از ارزهای دیجیتال هم موانع فرامرزی را کاهش خواهد داد و هم از هراس سرمایه گذارانی که از تحریم هایی که توسط بانک ها نسبت به آنها اعمال میگردد، کاسته و سرمایه آنها را جذب خواهد کرد.به طور رسمی گزارش شده است که پول دیجیتال مانند استیبل کوین که به صورت طلا و دارایی های فیزیکی دیگر ذخیره شده است می تواند از مرز ها عبور کند و تحریم ها نیز خدشه ای به آن وارد نمی کند.گلازیف همچنین ساخت یک توکن دیجیتال پایدار را پیشنهاد کرد که جهت ایجاد مجتمع های بزرگ بهداشتی در کریمه برای هر مترمربع هزینه شود.بر اساس گزارش Tass جمهوری کریمه اولین منطقه ای در روسیه شده است که بخشی از سرمایه گذاری ها متوجه تولید ناخالص منطقه ای است.گلازیف در سخنرانی اخیرش رویکرد مثبت اش را به تکنولوژی بلاک چین تکرار کرد. او در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود طبیعت نامحدود پول دیجیتال اثبات می کند که سوژه ای برای تحریم های غیر قابل پیش بینی وجود ندارد و نیز قادر است ریسک سیاسی را کاهش دهد.اخیراً بانک مرکزی روسیه مزایا و معایب بانک مرکزی رمزارز (CBDC) را ارزیابی کرده است که یک ضعف عمده برای مشتریان این بانک عدم استقلال است.در همین حال روسیه همچنان هیچ مقررات مربوط به صنایع کریپتو را اجرا نکرده است. اما مجلس روسیه اخیراً به بررسی لایحه ای در خصوص دارایی های مالی دیجیتال پرداخت. رئیس جمهور پوتین قبلا مهلت قانونی برای تصویب مقررات این صنایع را ۱ جولای ۲۰۱۹ تعیین کرده بود.دستورالعمل اخیر پرزیدنت پوتین همچنان انعکاس دهنده بیانیه قبلی ایشان به دولت مبنی بر ضرورت تنظیم مقررات درخصوص معاملات بیتکوین و سایر کریپتوکارنسی ها، ICO ها و عملیات ماینینگ تا جولای ۲۰۱۸ می باشد.منبع: cointelegraph

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیشنهاد مشاور روسی به رئیس‌جمهور در‌خصوص بکارگیری ارزهای دیجیتال در کریمه از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون