روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " فروپاشی بازار سهام ، اوج‌گیری بیت‌کوین در پی جنگ تجاری چین و آمریکا از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ منتشر شد.

فروپاشی بازار سهام ، اوج‌گیری بیت‌کوین در پی جنگ تجاری چین و آمریکا

[…]

نوشته فروپاشی بازار سهام ، اوج گیری بیت کوین در پی جنگ تجاری چین و آمریکا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بازار سهام درحال غرق شدن است و ارزش بیت کوین با افزایش جنگ تجاری آمریکا و چین در حال افزایش می باشد.روز جمعه، دولت ترامپ تعرفه های ۲۰۰ میلیارد دلاری واردات چین را از ۱۰ به ۲۵% افزایش داد. بااین‎حال، رئیس جمهور ایالات متحده تاکید کرد که آماده است تا افزایش ۲۵ درصدی تعرفه به دیگر کالاهای چینی را به ارزش ۳۰۰ میلیارد دلار تحمیل کند.در همین راستا، سرمایه گذاران در انتظار اقدامات تلافی جویانه از سوی پکن هستند. معاون نخست وزیر لیو هی، مذاکره کننده اصلی چین، خواستار آن است که برای رسیدن به توافق تجاری، تعرفه های صادرات چین به ایالات متحده لغو شود.از دلایل نگرانی می توان به مقاله ای که در روزنامه رسمی حزب کمونیست چین منتشر شد، اشاره کرد:چین مذاکرات دو جانبه را با احساس مسئولیت زیاد و حداکثر خلوص نیت انجام داده است، اما هیچ گاه تسلیم فشارهای شدید آمریکا یا مصالحه بر سر مسائل اصلی نخواهد شد.نتیجتاً، شاخص داوجونز در زمان نوشتن این مقاله بیش از ۵۹۰ واحد کاهش یافته است. سهام شرکت های دیگری که به این موضوع حساس هستند نیز با کاهش روبرو شده است. سهام شرکت های اپل و اینتل در یک روز به ترتیب ۵ و ۲ درصد کاهش یافته است. همچنین سهام شرکت Uber نیز با بیش از ۹ درصد کاهش روبرو شده است.در همین حال بیتکوین علائمی از صعود نشان داد که مکس کایزر اینگونه به آن اشاره کرد:بیتکوین یک خاستگاه امن برای پول های چین خواهد بود چرا که چین قصد خروج از معاملات با دلار را دارد.پس از رسیدن قیمت به ۷۵۰۰ دلار، بیتکوین در دوازدهم ماه می به ۷۰۰۰ دلار بازگشت که این اصلاح را می توان یک پولبک و جمع کردن انرژی برای دستیابی به قیمت های بالاتر قلمداد کرد. همانطور که در نمودار دیده می شود، بیتکوین در حدود ۲۰۰ دلار یا تقریبا ۲% از ارزش خود را تقریبا بلافاصله به دست آورد.همچنین خبری از صرافی بیت فینکس (Bitfinex) مبنی بر جذب سرمایه ۱ میلیارد دلاری از سرمایه گذاران خرد در کمتر از یک ماه در روز دوشنبه، مشاهده شد. درجایی دیگر مدیرعامل بیت مکس (BitMEX) از ثبت رکورد ۱۰ میلیارد دلاری انجام معامله در یک روز خبر داد.آری بازار صعودی همینجاست!بیت کوین تنها در ماه گذشته بیش از ۴۳% و تقریباً ۱۰۰% در یکسال گذشته تا به امروز رشد داشته است. این بدان معنی است که بیتکوین درحال حاضر از تمامی بازارهای سهام و کالاها، از جمله نفت و طلا، در سال ۲۰۱۹ به مراتب بهتر عمل کرده است.گفتنی است تنها مدیرعامل بیت مکس به صعودی شدن بازار اعتقاد ندارد چنانکه مایک نووگراتز چهره شناخته شده جهانی نیز در هفته گذشته به این مهم پرداخته بود.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فروپاشی بازار سهام ، اوج‌گیری بیت‌کوین در پی جنگ تجاری چین و آمریکا از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون