روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش سرمایه‌گذاران رمزارزی همراه با رشد قیمت کریپتو‌ها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ منتشر شد.

افزایش سرمایه‌گذاران رمزارزی همراه با رشد قیمت کریپتو‌ها

[…]

نوشته افزایش سرمایه گذاران رمزارزی همراه با رشد قیمت کریپتو ها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قیمت کریپتو ها سرمایه گذارانی که به رشد ارزش آنها خوشبین هستند را بیشتر کرده است.دارایی های دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته رشد چشمگیری را تجربه کرده‎اند و اقتصاد کریپتو‎ها ۲۰ میلیارد دلار بزرگ‎تر شده است. علاوه‎براین حجم قابل توجهی از مبادلات رمزارزها به ارزش ۸۵ میلیارد دلار در روز گذشته اتفاق افتاده است.۲۰ میلیارد دلار در کمتر از ۲۴ ساعتبازار رمزارزها باردیگر به حرکت درآمد، زیرا دستاوردهای قابل توجهی در سراسر آن دیده شده است. مقادیر زیادی از حجم معاملات پایدار در اکسچنج‎های جهانی اتفاق می‎افتد و تجارت تتر (USDT) و دلار آمریکا درحال افزایش است. بیتکوین طی ساعاتی از روز به ۸۱۶۰ دلار جهش کرد و متعاقباً افتی را تجربه کرد و روی ۷۷۰۰ دلار آمد.روز دوشنبه اتریوم دومین رمزارز با ارزش سهم خود از جذب سرمایه بازار را ۶٫۳% افزایش داد، این رمزارز ۲۰۰ دلار معامله می شود که مجموع سرمایه های جذب شده به خود را ۲۱٫۲ میلیارد دلار ساخته است. بعد از اتر، ریپل که ۰٫۳۳ دلار ارزش دارد، توانسته ۱۴٫۲ میلیارد دلار سرمایه موجود در بازار را به خود اختصاص دهد. لایت کوین نیز با افزایش ارزش ۳٫۹ درصدی طی شبانه روز گذشته ۸۹ دلار معامله میشود.تحرکات بازار بیتکوین کشبیتکوین کش رشد خیلی خوب ۳۳ درصدی را نسبت به هفته گذشته و ۱۰٫۷ درصدی را فقط طی یک روز تجربه کرده است. از ۲۹ آپریل تا امروز بیتکوین کش ۶۳% رشد ارزش داشته است و قیمت آن به ۳۹۲ دلار رسیده است.مبادلات در قالب جفت ارز تتر- بیتکوین کش نیز رشد قابل توجهی داشته و تقریباً نیمی از مبادلات را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که سهم بیتکوین ۲۳٫۶%، ون کره‎جنوبی ۸٫۴۵%، ین ژاپن ۲%، یورو ۱٫۹۷%، اتر ۰٫۷% و استیبل کوین USDC تنها ۰٫۶% از مبادلات را به خود اختصاص داده اند.روز دوشنبه بیتکوین کش با جهشی در جایگاه پنجم از نظر مبادلات قرار گرفت که درست زیر لایت کوین و بالای EOS است. بیتکوین کش ۶٫۸ میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار رمزارز را در اختیار دارد و ارزش آن در بازار تجارت جهانی ۳٫۷ میلیارد دلار می باشد.افق های روشن بازاربه طور کلی، چشم انداز رمزارز ها امیدوارکننده به نظر می رسد، زیرا بیشتر دارایی های کریپتو در سال جاری رشد خوبی داشته اند. علاوه بر این بیتکوین کش طی چند ماه گذشته توجه زیادی را به خود جلب کرده است و به نوبه خود منجر به افزایش تقاضا شده است. علاوه بر افزایش چشمگیر قیمت و حجم تجارت جهانی میزان تراکنش های BCH در روز و هش ریت آن، روند صعودی پایداری داشته اند.شبکه BCH طی دو روز بروزرسانی خواهد شد و پروتکل امضای دیجیتال Schnorr برای آن راه اندازی می شود. همچنین بازارهای سنتی مانند بازار بورس تحت تاثیر جنگ تجاری آمریکا و چین ممکن است بخشی از سرمایه ها را وارد بازار رمزارز کنند.همچنین بیتکوین، بیتکوین کش، اتر و دلار جمینی (GUSD) با در اختیار داشتن جریان اصلی بازار و پذیرفته شدنشان در بیش از ۳۰ هزار خرده فروشی متفاوت باعث شدند که افرادی که به رشد این بازار خوشبین هستند بیشتر تشویق شوند.منبع: bitcoin.com

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش سرمایه‌گذاران رمزارزی همراه با رشد قیمت کریپتو‌ها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون