روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " استارتاپ پرداخت امریکایی uphold به‌دنبال استفاده از Ledger Vault از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ منتشر شد.

استارتاپ پرداخت امریکایی uphold به‌دنبال استفاده از Ledger Vault

[…]

نوشته استارتاپ پرداخت امریکایی uphold به دنبال استفاده از Ledger Vault اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

براساس گزارش ها، شرکت سخت افزاری فرانسوی لجر قصد دارد در راستای بهبود امنیت استارتاپ پرداخت آمریکایی آپ هولد (uphold) با بکارگیری Ledger Vault با این استارتاپ همکاری کند.شرکت آپ هولد که سابقاً به نام بیت رزرو (Bitreserve) شناخته می شد و در زمینه حفظ و نگهداری دارایی های کریپتو فعالیت می کند قرار است طی همکاری با موسسه لجر با اضافه کردن چندین لایه ی امنیتی، امنیت سیستم ضد هک خود را با بکارگیری تکنولوژی Ledger Vault تقویت کند.بنیانگذار و مدیرعامل صرافی آپ هولد گفت که همکاری با لجر به دلیل درخواست های مکرر مشتریان برای افزایش اقدامات امنیتی انجام میشود.این اتفاق مزایای مهمی برای شرکت آپ هولد در پی دارد. از جمله الگوی گواهینامه و مجوز حاکمیتی چندگانه، پشتیبانی از استیبل کوین های جدید ERC20 و دیگر دارایی های پروکسی مانند توکن های مبتنی بر پروتکل جهانی.Ledger Vault در ماه مه ۲۰۱۸ به عنوان یک ابزار امنیتی دیجیتالی برای سرمایه گذاران نهادی استفاده شد. این شرکت بعدا اعلام کرد که در نوامبر ۲۰۱۸ فعالیت خود را به نیویورک گسترش داده و همچنین مدیر اجرایی Intercontinental Exchange را به عنوان رئیس عملیات جهانی منصوب کرد.اخیرا شرکت لجر اعلام کرد که صرافی کانادایی NDAX نیز از Ledger Vault برای حفاظت از دارایی های خود استفاده می کند.امنیت دارایی ها همواره چالشی بزرگ برای صرافی ها بوده است. دیروز صرافی بزرگ بایننس متعاقب هک و سرقت انجام شده از این صرافی که منجر به از دست رفت مقدار زیادی بیتکوین به ارزش ۴۰ میلیون دلار شد، اعلام کرد که این پلتفرم درحال برنامه ریزی برای بازگرداندن کامل امکان واریز و برداشت کاربران است.منبع: cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استارتاپ پرداخت امریکایی uphold به‌دنبال استفاده از Ledger Vault از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون