روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارسال بیتکوین کش از طریق پیامک از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ منتشر شد.

ارسال بیتکوین کش از طریق پیامک

[…]

نوشته ارسال بیتکوین کش از طریق پیامک اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پلتفرم کوین تکست (cointext) این امکان را به شما می دهد که در محدوده ی خدمات دهی این پلتفرم حتی بدون نیاز به اینترنت و از طریق گوشی تلفن همراه برای هر کسی بیتکوین کش ارسال کنید.در مقیاس جهانی این امکان باعث می شود که افراد تنها با دسترسی به ابزاری ارزان قیمت و کارمزدی ناچیز بتوانند پرداخت های خود را به صورت رمزارز و از طریق پیامک انجام دهند.کیف پول پیامکی بیتکوین کش cointextپلتفرم کوین تکست از طریق ارسال پیام کوتاه به کاربران اجازه می دهد به انتقال رمزارز بپردازند. خدمات کیف پول موبایلی کوین تکست امکان انتقال دارایی دیجیتال شما را با ساده ترین گوشی های موبایل و از راه پیام کوتاه به سایر گوشی های موبایل و یا آدرس های بیتکوین کش را فراهم می سازد.گوشی تلفن همراه شخص پذیرنده از دانلود و نصب نرم افزار کیف پول و ایجاد یک حساب کاربری و حتی دسترسی به اینترنت بی نیاز است. کاربران می توانند حساب های جدید را فقط با ارسال کلمه START به شماره دسترسی کوین تکست در منطقه خود ایجاد کنند. همچنین سایر اقدامات مشابه به سادگی با دستورات پیامکی قابل انجام است.خدمات کوین تکست درحال گسترش در مناطق تحت پوشش در سراسر جهان است و درحال حاضر در بیش از ۴۰ کشور پشتیبانی می شود. بعضی از این کشورها عبارتند از: آرژانتین، استرالیا، بلژیک، برزیل، کانادا، کرواسی، دانمارک، استونی، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایرلند، اسرائیل، ایتالیا، مکزیک، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، انگلستان، اوکراین و ایالات متحده آمریکا. برای آگاهی از شماره دسترسی در منطقه مورد نظرتان باید به وبسایت cointext مراجعه کنید.کوین تکست همچنین پشتیبانی از پروتکل پرداخت BIP70 را امسال به خدمات خود اضافه کرد، این بدان معنی است که کاربران هم اکنون می توانند با استفاده از پیامک، صورتحساب های بیت پی (Bitpay) خود را پرداخت کنند.متاسفانه با گسترش خدمات رمزارزی در سراسر جهان، کشور عزیزمان ایران همچنان از بسیاری از این خدمات بین المللی محروم است. دیدگاه شما کاربران ایکس بلاکچین در این رابطه چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما در این رابطه درمیان بگذارید.منبع: bitcoin.com

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارسال بیتکوین کش از طریق پیامک از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون