روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش قابل توجه ارزش ریپل در پی اطلاعیه صرافی کوین‌بیس از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ منتشر شد.

افزایش قابل توجه ارزش ریپل در پی اطلاعیه صرافی کوین‌بیس

[…]

نوشته افزایش قابل توجه ارزش ریپل در پی اطلاعیه صرافی کوین بیس اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صرافی سانفرانسیسکویی کوین بیس (Coinbase) ترید ریپل را برای کاربرانش که ساکنان نیویورک هستند، امکان پذیر ساخت.صرافی کوین بیس، توکن ریپل را از فوریه ۲۰۱۹ در پلتفرم خود به عنوان یک رمزارز قابل معامله معرفی کرده بود، اما ترید بر روی این توکن برای شهروندان نیویورک ممنوع اعلام شده بود.ایالت نیویورک درخصوص صدور گواهی جهت ارسال پول بسیار سختگیرانه عمل می کند، اما به نظر می رسد این موضوع توسط بنیاد ریپل و صرافی کوین بیس مرتفع شده است. کاربران انگلیسی تا اطلاعیه های بعدی از ترید بر روی توکن های دیجیتال در این صرافی ممنوع هستند.کوین بیس لغو ممنوعیت ترید برای شهروندان نیویورک بر روی ریپل را از طریق حساب توئیتری خود در تاریخ ۱۳ ماه می به اطلاع همگان رسانید:به نظر میرسد رابطه کاری بین ریپل و کوین بیس در سال جاری نزدیک تر هم شده است، چنانکه پیش از این برخی هشدارها مبنی بر امکان رشد بازار ریپل تا ۴۷% هم از طریق بیت‎کوینیست داده شده بود. علاوه‎بر‎این گمانه‎زنی‎هایی نیز درخصوص ریپل و کوین‎بیس شنیده می‎شد که این به افزایش ارزش ریپل دامن میزد.به نظر می رسد که تحولات اخیر حتی مشروعیت بیشتری به این گمانه زنی ها می دهد. کوین بیس پس از فهرست کردن XRP در مبادلات خود ، یک سرویس پرداخت فرامرزی در قالب XRP و استیبل‎کوین USDC را برای کاربران با حساب کاربری کوین بیس اضافه کرد.سرویس پرداخت یاد شده به کاربران اجازه می دهد تا در قالب رمزارزهای عنوان شده پول را ارسال و گیرنده در مقصد با تبدیل آن به ارز فیات رایج بومی آن را دریافت کند.در جاییکه اغلب آلتکوین ها از حرکت صعودی اخیر بیت کوین منتفع گردیدند، ریپل در مقایسه با آنها عقب مانده است. چنانکه در شب گذشته XRP/BTC یک نزول را نیز نشان داده است. در همین راستا اطلاعیه صرافی کوین بیس سبب افزایش شدید قیمت در ریپل گردید. چنانکه افزایش ۲۵درصدی مقابل بیت کوین را تنها در طی ۸ ساعت از خود نشان داد.این خبر و همزمانی آن با خبر منتشره از سوی صرافی بورس اشتوتگارت (SWB)، دومین مرکز بزرگ بورس آلمان مبنی بر امکان انجام ترید بر روی ریپل و لایت کوین، سبب تشدید افزایش قیمت این توکن گردید.گفتنی است بنابر اعلام بورس اشتوتگارت، ترید بر روی ریپل با کرون سوئد و یورو امکان پذیر است. مدیر اجرایی بورس اشتوتگارت، یورگن دیتریش ضمن تایید افزایش تقاضای سازمانی برای رمزارزها، گفت: “علاقه زیادی به رمزارزها بوجود آمده است”منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش قابل توجه ارزش ریپل در پی اطلاعیه صرافی کوین‌بیس از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون