روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارزش ریال ایران کمتر از ارزش یک ساتوشی! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ منتشر شد.

ارزش ریال ایران کمتر از ارزش یک ساتوشی!

[…]

نوشته ارزش ریال ایران کمتر از ارزش یک ساتوشی! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مقایسه ارزش ریال ایران و یک ساتوشی بیتکوینبیتکوین برای مدتی طولانی است که در مقایسه با برخی ارزهای رایج از آنها گرانتر است. کوچکترین واحد بیتکوین یعنی ساتوشی (۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱BTC) درحال حاضر ارزش بیشتری نسبت به برخی ارزهای ملی دارد. در واقع هر ۱۰۰ میلیون ساتوشی برابر است با یک بیتکوین.پیرامون گفت وگویی در وبسایت Reddit، یکی از کاربران و طرفداران بیتکوین به موضوع جالبی اشاره کرد. او گفت در حال حاضر ارزش یک ساتوشی از ارزش واحد فیات سه کشور بیشتر است.۳.روپیه اندونزیاندونزی، کشور دیگری با سابقه اقتصاد نامطمئن و تورم بالا، روپیه اندونزی چندین بار در طول تاریخ آن بی ارزش شده است. علاوه براین در سال ۲۰۱۸ به پایین ترین سطح خود در برابر دلار در ۲۰ سال رسید.حقیقت آن است که در کشور اندونزی میلیونر بودن بسیار آسان است درحالیکه شما در این کشور بازای هر یک دلار می توانید ۱۴،۴۶۲ روپیه دریافت کنید. بالاترین اسکناس اینجا ۱۰۰،۰۰۰ روپیه ای است.اگر به سمت جزیره بالی بروید و بخواهید چیزی گران تر از یک وعده غذا بخرید، احتمالاً به دلار پول خواهید داد. هرچه باشد، ۴۰ دلار در شب برای یک اتاق خیلی بهتر از ۵۷۸،۵۳۲/۶۹ روپیه است.اندونزی به تازگی بیت کوین را به عنوان یک کالا پذیرفته و به آن اجازه معامله داده است. بااین حال، درست مانند ویتنام، ممنوعیت پرداخت ها هنوز وجود دارد. بنابراین اگر مردم می خواستند ساتوشی را خرج کنند، آن ها از بخت و اقبال بلندتری برخوردار می شدند.۲.دونگ ویتنامدومین واحد پول بی ارزش دونگ ویتنام است. این واحد پولی چندان هم از ریال ایران فاصله ندارد، ۲۳،۳۲۱ دونگ بازای یک دلار.دیر زمانی است که سکه ها در این کشور آسیای جنوب شرقی منقرض شده اند (می توانید آن ها را در موزه ها ببینید) و مردم برای استفاده از این واحد پولی ناچار به استفاده از اسکناس با مقدار زیادی از صفر روی می باشند. کوچک ترین اسکناس از ۱۰۰ دونگ شروع می شود و بزرگ ترین اسکناس تا ۵۰۰،۰۰۰ دونگ می رسد.درست مانند ایران، دونگ بارها کاهش داده شده است. بااین حال، به نظر می رسد که بسیاری از سرمایه گذاری های خارجی را جذب کرده و اقتصاد در اینجا در حال ترقی است. همچنین نرخ تورم معقولی در حدود ۴% دارد.در حالی که ترید بیتکوین هنوز قانونی است، بانک دولتی ویتنام استفاده از آن به عنوان یک وسیله پرداخت را ممنوع کرده است. بنابراین، در حالی که ارزش یک ساتوشی ممکن است بیش از یک دونگ ارزش داشته باشد، مردم نمی توانند از بیتکوین برای خرید چیزی استفاده کنند.۱.ریال ایرانایران با پول ملی خود (ریال) عملکردی مشابه با یک شت کوین دارد. اگر شما مایلید احساس ثروتمندی کنید، ایران مکان خوبی برای این احساس است. درحالی که در اطراف خیابان پرسه می زنید، توده ای از اسکناس در دست شماست. یک دلار آمریکا با ۴۲،۱۰۱ ریال برابری میکند. [نویسنده نمی داند که یک دلار با ۱۵۰،۰۰۰ ریال ایران برابری میکند]😔دولت ارزش پول ملی خود را در ژوئیه ۲۰۱۳ به نیمی از ارزش سابق خود کاهش داد. هدف از این کار کاهش یارانه نرخ ارز در برابر دلار عنوان شده بود. با افزایش تحریم های آمریکا، ایران با دومین موج بی ارزشی واحد پول ملی و طرح سوال برانگیز “کریپتو ریال” روبرو شد.تورم در این کشور تا پایان سال جاری به میزان ۴۰% خواهد رسید. همچنین انتظار می رود که اقتصاد نیز به میزان قابل توجهی کاهش یابد. اوه، و یک ساتوشی درحال حاضر بیش از یک ریال ایران ارزش دارد.لطفا دیدگاه خود را در این رابطه با ما و دیگر کاربران درمیان بگذارید.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارزش ریال ایران کمتر از ارزش یک ساتوشی! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون