روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش‌‌بینی جوزف لوبین در مورد آینده دنیا و رمزارزها در سال ۲۰۴۷ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ منتشر شد.

پیش‌‌بینی جوزف لوبین در مورد آینده دنیا و رمزارزها در سال ۲۰۴۷

[…]

نوشته پیش بینی جوزف لوبین در مورد آینده دنیا و رمزارزها در سال ۲۰۴۷ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیش بینی جوزف لوبین در مورد فروپاشی ایالات متحده، سرنوشت فیسبوک و انقلاب رمزارز ها! جوزف لوبین، هم بنیان گذار اتریوم و از شاخص ترین چهره های دنیای رمزارزها است که تاکنون پیش بینی های متعددی را پیرامون آینده بازارهای مالی مطرح کرده است. لوبین در تازه ترین سخنرانی خود اذعان داشت که شبکه های غیرمتمرکز در آینده موجب تغییراتی بنیادی در ساختارهای اقتصادی و سیاسی جهان خواهند شد که این تغییرات نهایتاً به فروپاشی لیبرال دموکراسی می انجامد.پیش بینی لوبین در مورد فروپاشی ایالات متحدهسخنرانی لوبین که روز شنبه در بروکلین ارائه شد به جای سال ۲۰۱۹، بیشتر در مورد سال ۲۰۴۷ بود. وی در پایان این نشست، آینده ای را پیش بینی کرد که در آن تمام دارایی ها به صورت توکن درآمده اند. وب کاملاً غیرمتمرکز شده و شبکه های به وجود آمده به اندازه دولت ها برای زندگی بشریت اهمیت دارند.لوبین پیش بینی کرد که دونالد ترامپ باز هم در انتخابات ۲۰۲۰ ایالات متحده پیروز خواهد شد و چهار سال آینده را به عنوان پسرفتی بزرگ در تمدن آمریکایی پیش بینی کرد که شاهد افزایش جرایم افراطی خواهیم بود.وی پیش بینی کرد که تغییر این شرایط تنها زمانی رخ خواهد داد که فیسبوک نهایتاً نقش خود را در افراط گرایی جهانی بپذیرد و خود را به دو بخش “رسانه فیسبوک” (خبرهای منتشر شده) و “دفتر باز” (رسانه اجتماعی غیرمتمرکز برای استفاده تمامی استارت آپ ها) تقسیم کند.در پیش بینی لوبین ، علی رغم اینکه شرکت تحت مدیرت وی، یعنی ConsenSys در سال ۲۰۱۸ تعداد زیادی از کارکنان خود را اخراج کرد و با چالش های بسیار زیادی روبرو شد، بیشتر پیشرفت ها از سال ۲۰۱۹ را می توان به این شرکت ربط داد.در دیدگاه لوبین از سال ۲۰۴۷، وی آینده ای را پیش بینی کرد که دموکراسی لیبرال در شرف مردن است و عصر جدیدی در انتظار روزنامه نگاری باثبات تر و ارزشمندتر خواهد بود.لوبین اذعان داشت، پلتفرم هایی مانند سیویل (Civil) باعث به وجود آمدن عصری جدید در صنعت روزنامه نگاری و مخصوصاً روزنامه نگاری محلی شدند. سیویل یکی از پروژه های تحت پشتیبانی ConsenSys است که قصد دارد فرآیندهای اعتباربخشی غیرمتمرکز و ریزپرداخت ها را وارد صنعت رسانه ای کند.وی ادامه داد، “جدا کردن فرآیند انتشار اخبار از تاثیر دلارهای تبلیغاتی همان موفقیتی بود که باعث تغییر دموکراسی های غربی شد.” لوبین عصری غیرمتمرکز را توصیف کرد که در آن “اخلاقیات مرتبط با حقیقت و اخلاقیات مرتبط با ماهیت حقایق” پیروز می شوند، برخلاف دوره ما که در آن “ارائه دادن دیدگاه های متوازن و تفکر انتقادی محکوم شده اند.”لوبین عنوان کرد که تا سال ۲۰۴۷ با توجه با کمک پلتفرم های متن باز، همه ما به جامعه ای تبدیل خواهیم شد که می توانیم در تصمیم گیری دموکراتیک و مستقیم شرکت کنیم.وی همچنین خاطر نشان کرد: این رویا به حقیقت پیوسته و همگی ما در آن حضور خواهیم داشت. این روزها مردم در مورد تغییر دنیا صحبت نمی کنند، درست همانند اینکه در مورد نفس کشیدن یا راه رفتن صحبت نمی کنند. تنها آن را انجام می دهیم و به آن فکر نمی کنیم.منبع: coindesk

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش‌‌بینی جوزف لوبین در مورد آینده دنیا و رمزارزها در سال ۲۰۴۷ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون