روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیتر برنت: وقت آن رسیده است که بخشی از بیت‎کوین خود را بفروشید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ منتشر شد.

پیتر برنت: وقت آن رسیده است که بخشی از بیت‎کوین خود را بفروشید

[…]

نوشته پیتر برنت: وقت آن رسیده است که بخشی از بیت‎کوین خود را بفروشید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیتر برنت: فومو درحال قوت گرفتن است، هم اکنون باید مقداری از سود خود را قطعی کنیدتریدر برجسته پیتر برنت درخصوص روند رو‎به‎رشد فومو (FOMO) به سرمایه‎گذاران هشدار داد و پیشنهاد کرد که آنها سودهای خود را در مقطع فعلی قطعی کنند.فومو یا ترس از جاماندن به رویدادی اطلاق میشود که بسیاری از سرمایه گذاران، از ترس جاماندن از یک رشد قیمتی در یک مورد خاص، به سمت سرمایه گذاری در آن بیزینس سرازیر میشوند که این امر خود موجب افزایش و رشد قیمت میشود.در طول آخر هفته، زمانی که “طلای دیجیتال” درحدود ۱۰،۷۰۰ دلار معامله شد، ایکس بلاکچین گزارش داد که پیتر برنت برای جامعه بیتکوین حامل خبرهای خوبی است. برنت توییت کرد که قیمت بیت‎کوین درحال‎حاضر به‎دلیل چرخه سهمی‎وار جدیدش به سمت یک هدف بسیار بزرگتر از ۱۰۰،۰۰۰ دلار حرکت میکند.باتوجه به‎شدت گرفتن فومو پیتر برنت پیشنهاد فروش بیتکوین را میدهددرهرحال در همان روزها آقای برنت توییت دیگری منتشر کرد که میگفت براساس شاخص (OTMI) فومو در بازار کریپتو روبه رشد است و اکنون زمان مناسبی برای این است که مقداری سود به جیب بزنید.خیلی از متخصصان رشد کلی قیمت بیتکوین را به میانسالان نسبت داده اند. یعنی کسانی که علاقه‎مندی بیشتری نسبت به نسل‎های پیشین به دارایی‎های دیجیتال نشان میدهند.درهرحال این رشد قیمت اخیر بیتکوین بیشتر به پذیرش بیتکوین توسط فروشگاه‎هایی مانند استارباکس و Whole Foods و تعدادی دیگر مرتبط است. همچنین عرضه استیبل کوین فیسبوک یعنی لیبرا که سرمایه گذاران مهمی همچون پی پال، مسترکارت، اوبر و … را به حمایت از خود واداشته است نیز بر رشد قیمت بیتکوین موثر بوده است.مخالفت جامعه کریپتوعلیرغم اینکه پیتر برنت چهره‎ی تاثیرگذاری در جامعه کریپتو است، این‎بار مردم به نظرات او واکنش مثبتی نشان نداده اند و به بحث و تبادل نظر درخصوص اظهارات او و مخالفت با او پرداختند. مردم میگویند درمیان روند صعودی بازار، بیتکوین نمیفروشند. میگویند قصد فروش نداریم تا قیمت بیتکوین به ۶۵۰۰۰ دلار برسد.عده‎ای حتی به اینکه رشد قیمت بیتکوین به علاقه‎مندی قشرهای میانسال مرتبط است شک داشتند که پیتر برنت اذعان داشت که افزایش قیمت بیتکوین به‎دلیل حضور سرمایه‎گذاران نهادی است.منبع: u.today

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیتر برنت: وقت آن رسیده است که بخشی از بیت‎کوین خود را بفروشید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون