روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " کارت‌ های بانکی هوشمند می‌شوند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ منتشر شد.

کارت‌ های بانکی هوشمند می‌شوند


رئیس کل بانک مرکزی امروز در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از اقدامات جدید در حوزه‌ی بانکداری الکترونیک خبر داد.

رئیس کل بانک مرکزی امروز در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت از اقدامات جدید در حوزه ی بانکداری الکترونیک خبر داد.عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی به دلیل سفر غیرقابل پیش بینی به سوریه نتوانست در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت شرکت کند اما با ارسال پیام ویدئویی در این همایش سخنرانی کرد و از اقدامات جدید در حوزه ی بانکداری الکترونیک خبر داد. وی در طول سخنرانی خود سامانه های پرداخت و تسویه را از اقدامات مهم سیستم بانکی کشور عنوان کرد که در دو بعد به بانک مرکزی کمک می کند و کمک آن ها در مرحله ی اول نظارتی است. وی افزود:در بحران ارزی که اواسط سال در کشورمان رخ داد و هم زمانی با تحریم های غرب، مشکلاتی را برای کشورمان ایجاد کرده بود، به لطف خداوند توانستیم با اصلاح ابزار پرداخت، آرامش نسبی را بر بازار ارز حاکم کنیم.مقاله ی مرتبط:وی همچنین مرحله ی دوم کمک سامانه های پرداخت و تسویه به نظام بانکی را کسب وکارهای این بخش دانست. به گفته ی وی روزانه ۲۰۰ میلیون تقاضا به این بخش وارد می شود که می تواند به تقویت کسب وکارهای نوین کمک کند.همتی در ادامه ی سخنرانی خود به خبرهای خوبی اشاره کرد که ابتدای هفته نوید آن را داده بود. به گفته ی وی برداشت مستقیم از هم اکنون در اغلب بانک ها عملیاتی شده که ابزار و بستر مهمی برای استارتاپ ها است. وی وجود این سیستم را ابزاری دانست که دغدغه ی فعالان این حوزه برای جمع آوری وجوه حاصل از کسب وکار را رفع می کند.مقاله ی مرتبط:رئیس کل بانک مرکزی در مورد اخبار مهم دیگری در حوزه ی بانکداری الکترونیک و سیاست نامه ی رمزارزها صحبت کرد و گفت:سیاست نامه ی رمزارزها روز قبل روی سایت بانک مرکزی قرار گرفت و بناست بعد از جمع بندی نظرات در این همایش از سوی بانک مرکزی نهایی شود.وی در ادامه از مهاجرت از کارت های بانکی مغناطیسی به کارت های هوشمند خبر داد و گفت:تبدیل کارت های مغناطیسی به کارت های هوشمند می تواند کمک خوبی به نظام بانکی کند و علاوه بر ارتقای سطح امنیت، امکان پرداخت همراه امن را در جامعه فراهم می کند.همتی در پایان در مورد ایجاد پلتفرمی برای بلاک چین صحبت کرد و گفت:این اقدام نیز از دیگر برنامه های بانک مرکزی است و این اقدامات می تواند در کنار همراهی و هم فکری شرکت های فناوری، بستر خوبی را برای بانکداری الکترونیک و کسب وکارهای نوین داشته باشد. هشتمین همایش بانکداری الکترونیک برگزار شد پیش نویس سیاستنامه رمزارزها توسط بانک مرکزی منتشر شد سامانه سنجینه؛ راهکاری برای اعتبارسنجی اشخاص حقیقی و حقوقی آینده ی ارزهای رمزنگاری شده، موضوع بحث رهبران فین تک جهان در داووس ارز دیجیتال آزمایشی امارات متحده و عربستان سعودی رونمایی می شود

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " کارت‌ های بانکی هوشمند می‌شوند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون