روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " سود استخراج بیت کوین پس از یک سال افزایش یافت از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ منتشر شد.

سود استخراج بیت کوین پس از یک سال افزایش یافت


بیت کوین در سال گذشته‌ وضعیت خوبی نداشت و معدن‌کاوهای آن نیز درآمد آن‌چنانی کسب نکردند. این روند اخیرا کمی بهبود یافته است.

بیت کوین در سال گذشته وضعیت خوبی نداشت و معدن کاوهای آن نیز درآمد آن چنانی کسب نکردند. این روند اخیرا کمی بهبود یافته است.در ماه های اخیر، اخبار متعددی از تعطیلی مراکز معدن کاوی بیت کوین یا پایان یافتن قراردادهای استخراج به گوش رسید. جدیدترین گزاش ها حکایت از آن دارد که درآمد استخراج کننده ها مجددا روند افزایشی پیدا کرده است. گزارش های یادشده توسط گروه تحقیقات بلاک چین Diar منتشر شد.مقاله های مرتبط:افزایش درآمد، پس از چندین ماه از بدترین دوران تاریخ استخراج بیت کوین دیده شد. طبق آمارهای Diar، درآمد استخراج در ماه گذشته ی میلادی، به پایین ترین نقطه در ۱۹ ماه گذشته رسید. در آن مدت، تنها به ارزش ۱۹۵ میلیون دلار بیت کوین استخراج شد که ۱۰ درصد از ماه قبل، کمتر بود. همین روند، برای سود معدن کاوها هم به چشم می خورد و حاشیه ی سود از ۹۴ درصد در ابتدای سال ۲۰۱‍۸، به ۳۲ درصد در ابتدای ۲۰۱‍۹ رسید. به هرحال، به نظر می رسد سوددهی آن فرایند رو به افزایش باشد، چون آمارها در ماه گذشته ی میلادی به ۳۹ درصد رسید.حاشیه ی سود استخراج، ارتباط مستقیمی با قیمت ارز دیجیتال مورد استخراج، ارزش پاداش استخراج و هزینه ی برق دارد. به همین دلیل، معدن کاوها برای باقی ماندن در رقابت استخراج، هزینه های بالایی را نیز برای خرید تجهیزات اختصاصی موسوم به ASIC اختصاص می دهند. هرچه آن تجهیزات به روزتر باشند، بازدهی انرژی و قدرت بالاتری خواهند داشت. با استفاده از آن ها می توان در کمترین مصارف انرژی، به نتایج مورد نظر دست پیدا کرد.درنتیجه ی توضیح بالا می توان ادعا کرد که افزایش سود، نتیجه ی افزایش هش ریت استخراج بیت کوین و اجبار معدن کاوها به خاموش کردن تجهیزات قدیمی و خرید تجهیزات جدید بود. به علاوه، ثبات نسبی در قیمت ارز دیجیتال در ماه های گذشته نیز به افزایش سود کمک کرد. به هرحال هنوز مشخص نیست که آیا افزایش درآمد ادامه دار خواهد بود یا رخدادهای عجیب و نگران کننده ی دیگر در انتظار فعالان صنعت استخراج است. بانک سوئیسی Julius Baer دسترسی مشتریان خود به رمرارزها را فراهم می کند گوشی اکسدوس 1 قابلیت های جدید مبتنی بر بلاک چین دریافت می کند گلکسی اس 10 فضای ذخیره سازی برای ارزهای دیجیتال دارد فیسبوک به ماجراجویی در دنیای ارزهای دیجیتال ادامه می دهد نرخ ارز دیجیتال بایننس در یک ماه ۷۵ درصد افزایش یافت

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " سود استخراج بیت کوین پس از یک سال افزایش یافت از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×