روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " هاروارد؛ اولین دانشگاه معتبر دنیا که روی توکن‌های کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

هاروارد؛ اولین دانشگاه معتبر دنیا که روی توکن‌های کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کند


دانشگاه هاروارد ایالات متحده‌ی آمریکا که ازنظر علمی یکی از دانشگاه‌های مشهور جهان و در‌عین‌حال، مؤسسه‌ی مالی غیرانتفاعی معتبری به‌شمار می‌آید، با سرمایه‌گذاری روی توکن‌های بلاک‌استاک به‌عنوان اولین دانشگاه مهم جهان وارد صنعت کریپتو شد.

دانشگاه هاروارد ایالات متحده ی آمریکا که ازنظر علمی یکی از دانشگاه های مشهور جهان و در عین حال، مؤسسه ی مالی غیرانتفاعی معتبری به شمار می آید، با سرمایه گذاری روی توکن های بلاک استاک به عنوان اولین دانشگاه مهم جهان وارد صنعت کریپتو شد.Chepicap به تازگی گزارش داده شرکت «بلاک استاک» (Blockstack) که در حوزه ی بلاک چین فعالیت می کند، به دنبال کسب درآمد ۵۰ میلیون دلاری ازطریق فروش توکن های مجاز است. درحال حاضر آنتونیو پامپلیانو، یکی از بنیان گذاران و همکاران شرکت مدیریت سرمایه ی مورگان کریک، پستی در توییتر خود به اشتراک گذاشته مبنی بر اینکه دانشگاه هاروارد از محل سیستم موقوفه ی مالی اش روی فروش توکن بلاک استاک سرمایه گذاری کرده است.توکن بلاک استاک اولین توکنی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا آن را واجد شرایط تشخیص داده استهیئت مشاوره ی توکن در این دانشگاه هفت عضو دارد که سه نفرشان به نام های چارلی ساراویا و زاوین دار و رودولفو گونزالس به ترتیب از طرف شرکت های هاروارد منیجمنت (Harvard Management Company) و لوکس کپیتال (Lux Capital) و فاندیشن کپیتال (Foundation Capital) به این سِمَت گمارده شده اند. هر سه شرکت از شرکت های وابسته به دانشگاه هاروارد و ازجمله شرکای صندوق QP هستند و روی هم رفته ۹۵,۸۳۳,۳۳۳ توکن از استاک بلاک خریده اند. سایر اعضای این هیئت که به صورت مستقل در آن عضویت دارند، عبارت اند از: کوئن لانگندوئن، آرویند نارایانان، آریانا سیمپسون و کاترین توکر.هنوز مشخص نیست هاروارد چه مبلغی در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند؛ ولی این سرمایه گذاری نقطه ی عطف مهمی در اقتصاد کریپتو به شمار می آید؛ چراکه با فراهم شدن زیرساخت های لازم برای مدیریت پول های سازمانی در صنعت کریپتو، این اولین باری است که یکی از دانشگاه های مهم جهان به صورت مستقیم روی توکن کریپتو سرمایه گذاری می کند.مقاله های مرتبط:سی ان ان در گزارشی اعلام کرده به احتمال زیاد، دلیل انتخاب بلاک استاک تصمیم این شرکت فعال در عرصه ی بلاک چین مبنی بر تبدیل شدن به اولین توکنی باشد که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده ی آمریکا ثبت شده است و بدین ترتیب، فروش توکن را در محیطی کاملا شفاف و قانونمند آغاز کند.منیب علی (Muneeb Ali)، مدیرعامل شرکت بلاک استاک می گوید:انتظار می رود توکن بلاک استاک اولین عرضه ی توکن های واجد شرایط SEC در نوع خود باشد. سود حاصل از این عرضه را می توان برای سرعت بخشیدن به روند توسعه ی شبکه ی محاسباتی غیرمتمرکز بلاک استاک و اکوسیستم اپلیکیشن آن استفاده می کرد.تنها زمان است که می تواند نشان بدهد این توکن ها چقدر مؤثر عمل خواهند کرد. استخراج بیت کوین در چین ممنوع می شود بیت کوین به رکورد ۴۰۰ میلیون تراکنش رسید آفریقا با بهره گیری از بلاک چین مسائل بزرگ خود را حل می کند مشکل مقیاس ناپذیری بلاک چین با الگوریتم اجماع C2P حل شدنی است دلایل افزایش ارزش بیت کوین در سال جاری میلادی

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " هاروارد؛ اولین دانشگاه معتبر دنیا که روی توکن‌های کریپتو سرمایه‌گذاری می‌کند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون