روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " برای ماینرهای خارجی داخل ایران هزینه برق جداگانه در نظر گرفته می‌شود از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ منتشر شد.

برای ماینرهای خارجی داخل ایران هزینه برق جداگانه در نظر گرفته می‌شود


معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اعلام کرد باتوجه‌به گسترش حضور تولیدکنندگان ارز دیجیتال بین‌المللی در ایران هزینه‌ی برق جداگانه برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اعلام کرد باتوجه به گسترش حضور تولیدکنندگان ارز دیجیتال بین المللی در ایران هزینه ی برق جداگانه برای آن ها در نظر گرفته می شود.بنابر اعلام محمودرضا حقی فام، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر، ارزان بودن تعرفه ی برق در ایران باعث شده تولیدکنندگان بین المللی ارزهای دیجیتال از این موضوع استقبال کنند و فعالیت خود را در ایران گسترش دهند. ازاین رو، برای فعالیت تولیدکنندگان ارز دیجیتال بین المللی، ازجمله تولیدکنندگان چینی در کشور، تعرفه ی جداگانه ای برای آن ها تعیین خواهد شد. وی گفت:اکنون نگرانی ما حضور بیشتر تولیدکنندگان ارز دیجیتال بین المللی باتوجه به نرخ ارزان برق و استفاده ی بیش از حد از آن است. تعیین تعرفه ی صنعتی یا صادراتی دو راهکار پیشنهادی است تا بتوان مصرف این مشتریان را مدیریت کرد.معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در ادامه افزود نرخ برق در سایر نقاط جهان گران است و تولیدکنندگان ارز دیجیتال تمایل دارند در کشورهایی فعالیت کنند که نرخ برق ارزان تری داشته باشد تا هزینه ی کمتری پرداخت کنند. باتوجه به یارانه داربودن برق در ایران، احتمال داده می شود تعداد این تولیدکنندگان افزایش یابد و فشار بیشتری به شبکه ی برق وارد کنند. وی گفت:مخالف فعالیت این تولیدکنندگان در کشور نیستیم؛ اما معتقدیم باید نرخ تعرفه برای آن ها گران تر باشد و پول برق مصرفی را هم بدهند.حقی فام درباره ی حذف قبض های کاغذی و استفاده از روش های الکترونیک نیز توضیح داد که این موضوع را شرکت توانیر با ستاد اقتصاد مقاومتی مطرح کرده و به صورت آزمایشی در استان سیستان وبلوچستان انجام شده است. افزون براین، تلاش می شود به زودی، در سراسر کشور اجرا شود. تصویب لایحه صیانت از داده های شخصی، امنیت روانی را تضمین می کند افشای اطلاعات حساس رانندگان یکی از تاکسی های اینترنتی ایرانی [به روزرسانی: واکنش مدیرعامل تپ سی] طرح دو فوریتی مجلس برای تحریم اپل [به روزرسانی] هاروارد؛ اولین دانشگاه معتبر دنیا که روی توکن های رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کند ارسال پیامک انبوه بیش از ۵۰۰ عدد در روز ممنوع شد

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " برای ماینرهای خارجی داخل ایران هزینه برق جداگانه در نظر گرفته می‌شود از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون