روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " سامسونگ ارز دیجیتال اختصاصی خودش را عرضه می‌کند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ منتشر شد.

سامسونگ ارز دیجیتال اختصاصی خودش را عرضه می‌کند


سامسونگ به‌دنبال عرضه‌ی ارزی رمز‌نگاری‌شده برپایه‌ی اتریوم است.

سامسونگ به دنبال عرضه ی ارزی رمز نگاری شده برپایه ی اتریوم است.براساس گزارش کوین دسک (CoinDesk)، سامسونگ ساخت چهارچوب مرکز اصلی بلاک چین (Blockchain mainnet) خود را شروع کرده است. برخی معتقدند بلاک چین سامسونگ پس از راه اندازی اولیه قفل خواهد شد؛ اما دوباره می تواند به روی عموم بازشود. سپس، به این کوین برپایه ی اتریوم سامسونگ اجازه داده می شود تا درکنار بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) توسعه پیدا کند و مبادله شود.مقاله ی مرتبط:کوین دسک با استناد به منبعی ناشناس و آشنا به موقعیت داخلی سامسونگ یادآوری می کند این غول کره ای مأموریت ویژه ای برای تحقیق وتوسعه شبکه ی بلاک چین خود در زمان مناسبی از سال دارد. همان منبع اضافه می کند شرکت روی خدمات مرتبط با رمزارز نیز کار می کند؛ گرچه هنوز روشن نیست آن ها روی چه چیزی کار می کنند و قرار است چه عملکرد یا عنوانی داشته باشند.به نظر می رسد سامسونگ کیف پول رمزارز Blockhain KeyStore را برای معرفی سامسونگ کوین (Samsung Coin) توسعه داده است؛ زیرا این اپلیکیشن با بیت کوین، رایج ترین ارز دیجیتال جهان، سازگار نیست. ممکن است سؤال کنید، چرا؟ پاسخ این است که این نرم افزار فقط با ارزهای اتریوم و مشتق شده از اتریوم کار می کند؛ یعنی رمزارزی که گفته می شود سامسونگ کوین هم برپایه آن است. گسترش بدافزار جدید استخراج رمز ارز با بهره گیری از بدافزار قدیمی NSA خرید با بیت کوین از آمازون؛ آیا توسعه دهنده ها از این قابلیت راضی هستند؟ جان مک آفی هویت خالق بیت کوین را افشا می کند بزرگ ترین صرافی بیت کوین دنیا در بازسازی کلیسای نوتردام مشارکت می کند برای ماینرهای خارجی داخل ایران هزینه برق جداگانه در نظر گرفته می شود

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " سامسونگ ارز دیجیتال اختصاصی خودش را عرضه می‌کند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون