روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " فناوری کیف پول هوشمند با ارز دیجیتال به خودروهای جگوار لندرور می‌آید از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ منتشر شد.

فناوری کیف پول هوشمند با ارز دیجیتال به خودروهای جگوار لندرور می‌آید


جگوار لندرور در حال توسعه نرم‌افزاری به نام کیف پول هوشمند است که به رانندگان اجازه می‌دهد با اشتراک اطلاعات ترافیک و جاده کسب درآمد کنند.

جگوار لندرور در حال توسعه نرم افزاری به نام کیف پول هوشمند است که به رانندگان اجازه می دهد با اشتراک اطلاعات ترافیک و جاده کسب درآمد کنند.جگوار لندرور به تازگی اعلام کرد در حال آزمایش نرم افزار جدیدی است که رانندگان خودروهای تولیدی این شرکت را قادر می سازد به عنوان پاداش برای اشتراک گذاری اطلاعات، ارز دیجیتال یا رمزارز IOTA دریافت کنند. بزرگ ترین خودروساز بریتانیا در حال توسعه فناوری ای است که آن را «کیف پول هوشمند» می نامد و در خودروهای آینده جگوار لندرور نصب می شود. رانندگان خودروهای جگوار لندرور با قادر ساختن خودروهای خود برای ارسال خودکار داده های مفیدی مانند شلوغی ترافیک، دست انداز و چاله های جاده به سرویس های ناوبری یا مقامات محلی، پاداش دریافت می کنند.جگوار لندرور می گوید رانندگان همچنین می توانند با استفاده از خودرو در سرویس های اشتراک سفر (تاکسی اینترنتی)، پاداش کسب کنند. سکه های بدست آمده در کیف پول یا همان رمزارزها می توانند برای پرداخت عوارض، پارکینگ و شارژ خودروی الکتریکی استفاده شوند. جگوار لندرور هدف کلی این طرح را کاهش انتشار آلایندگی، تصادف و ترافیک اعلام کرده است.شرکت های خودروسازی در حال تحقیق درباره کاربردهای بلاک چین هستند و روش های مختلفی را که می توانند این تکنولوژی را باتوجه به نیازهای مختلف شان مورد استفاده قرار دهند، بررسی می کنند. بلاک چین شامل پایگاه داده مشترکی است که توسط شبکه ای از رایانه های متصل به اینترنت نگه داری می شود و امکان دسترسی به رمزارزهایی مانند بیت کوین را فراهم می کند. شرکت خودروسازی بریتانیایی فناوری بلاک چین را در پایگاه مهندسی نرم افزار جگوار لندرور در ایرلند آزمایش می کند؛ مهندسان این شرکت هم اکنون محصولاتی مانند جگوار F-PACE و رنجرور ولار را به قابلیت کیف پول هوشمند تجهیز کرده اند. زیرمجموعه تاتاموتورز هند می گوید که هنوز هیچ جدول زمانی برای استفاده تجاری از این طرح وجود ندارد.مقاله های مرتبط:رمزارز براساس تکنولوژی منحصربفردی است که مردم و خودروها را قادر می سازد تا پول و اطلاعات را بدون هیچ گونه هزینه ی معامله انتقال دهند. IOTA در بورس دارایی های دیجیتال معامله می شود و آخرین قیمت آن حدود ۲۷ سنت به ازای هر توکن بود.دومینیک شاینر، از بنیان گذاران و عضو هیئت مدیره شرکت IOTA به رویترز گفت:تکنولوژی کیف پول هوشمند می تواند به راحتی با تمام خودروهای جدید سازگار شود. IOTA می خواهد قابلیت همکاری با تمام خودروسازان مختلف را فعال کند، بنابراین هیچ رمزارزی به نام جگوار یا بی ام و ایجاد نمی شود؛ بلکه رمزارز واحد جهانی برای تمام شرکت های خودروسازی استفاده خواهد شد.راسل ویکرز، معمار نرم افزار جگوار لندرور در این زمینه گفت:فناوری های خودروی متصل که ما در حال توسعه آن هستیم، تبدیل پذیر خواهند بود و علاوه بر خانه یا محل کار، به عنوان فضای سوم مورد استفاده قرار می گیرند. در آینده خودرو خودران می تواند خود را به ایستگاه شارژ برساند، خود را شارژ کرده و پول آن را نیز پرداخت کند. ممکن است مالک بخواهد در کارهای اقتصادی شرکت کند و پاداش هایی را نیز به خاطر اشتراک اطلاعات مفید مانند شلوغی ترافیک یا موانع جاده به دست بیاورد. سامسونگ ارز دیجیتال اختصاصی خودش را عرضه می کند هواوی اولین ماژول 5G جهان را برای خودروسازی رونمایی کرد گسترش بدافزار جدید استخراج رمز ارز با بهره گیری از بدافزار قدیمی NSA خرید با بیت کوین از آمازون؛ آیا توسعه دهنده ها از این قابلیت راضی هستند؟ جان مک آفی هویت خالق بیت کوین را افشا می کند

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " فناوری کیف پول هوشمند با ارز دیجیتال به خودروهای جگوار لندرور می‌آید از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون