روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری بی تی سی تالک

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری بی تی سی تالک در صفحه ی 1

مشکل امنیتی در انجمن | BTCTalk

با سلام به دلیل وجود مشکلات امنیتی و حملات اینترنتی بر روی سایت٫ انجمن BTCTalk تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود. طی روز های اخیر تعدادی از نام های کاربری به همراه پسورد های قدیمی آنها که از سایت BTCTalk درز کرده بوده در گروه های تلگرام پخش شده است٫ این اطلاعات مرتبط با نسخه … ادامه خواندن "مشکل امنیتی در انجمن"

Iran Bitcoin بیت کوین در ایران

تهران- ایرنا- ‘بیت کوین’ نوعی پول کاملا دیجیتالی محسوب می شود که از طریق شبکه نقطه به نقطه پرداخت آن صورت می گیرد که به نوعی تمرکز زدایی در پرداخت را به دنبال دارد. به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، از نظر کاربران بیت کوین (پول مجازی) بسیار شبیه پول نقد اینترنتی محسوب می شود و … ادامه خواندن "بیت کوین؛دیجیتال پولی برای توسعه کسب و کار"

بیت کوین و فناوری زنجیره ی بلوک ها (ویدیو)

جلسه ی اول “شنبه ها با غیر متمرکزها” در کافه آی تی٫ تهران شماره ۱ –  بیت کوین و فناوری زنجیره ی بلوک ها ارائه شده توسط میر سهیل نیک زاد به همه ی دوستان توصیه می کنم به صحبت های آقای سهیل نیک زاد که با شور و هیجان در مورد تکنولوژی زنجیره بلوک … ادامه خواندن "بیت کوین و فناوری زنجیره ی بلوک ها (ویدیو)"

تدوین مقررات برای «بیت کوین» کلید خورد

معاون مرکز ملی فضای مجازی از تصویب مقررات حاکم بر رواج پول مجازی در کشور در کمیسیون عالی تنظیم مقررات این مرکز خبر داد و گفت این مقررات در صف تصویب شورایعالی فضای مجازی قرار دارد. سعید مهدیون با بیان اینکه پول مجازی به تدریج نقش جدی در معاملات اقتصادی و گردش مالی کشورها پیدا … ادامه خواندن "تدوین مقررات برای «بیت کوین» کلید خورد"

افت و خیز چشمگیر بیت کوین

از نزدیک به ۴ سال و نیم پیش که کیف پول مجازی بیت کوین در فضای مجازی حضور پیدا کرده است، قیمت آن رشد سرسام آوری داشته است و به بیش از هزار دلار آمریکا هم رسیده است. این پول مجازی که بیشتر در کشورهایی که ثبات اقتصادی ندارند، همچون چین طرفدار دارد، چندی پیش … ادامه خواندن "افت و خیز چشمگیر بیت کوین"

بیت کوین با بیانی ساده

اگر هنوز نمی دانید بیت کوین چیست این مطلب را مطالعه کنید چون بیت کوین را به زبان ساده شرح داده است. توضیح بیت کوین جوری که بچه ۵ ساله هم متوجه بشه:) ما توی پارک نشسته ایم و من یک سیب قرمز دارم.من این سیب را به شما می دهم. حالا شما یک سیب … ادامه خواندن "بیت کوین با بیانی ساده"

سقوط قیمت بیت کوین زیر 500 دلار در بلاتکلیفی در چین

قیمت Bitcoin در روز جمعه ۲۸ مارس زیر ۵۰۰ $ باقی مانده است، با وجود بلاتکلیفی در مورد اینکه آیا دولت چین به دنبال منع بانک ها از کار کردن با تبادلات ارزی دیجیتال است یا نه؟ مدارک موجود در چین نشان میدهد که گزارش هایی ، که برای اولین بار در ۲۷ مارس  منتشر … ادامه خواندن "سقوط قیمت بیت کوین زیر ۵۰۰ دلار در بلاتکلیفی در چین"

توسعه بیت کوین از ابتدا تا اکنون به زبان تصویر

Bitcoin Development History Visualized نمایشی بسیار زیبا از توسعه نرم افزار اصلی بیت کوین از ابتدا تا اکنون به زبان تصویر. همان طور که در توضیحات فیلم مشاهده می کنید نقش اصلی Satoshi Nakamoto در توسعه و ساخت اولیه پروتکل بیت کوین قابل توجه است. همچنین توسعه دهندگان اولیه که تعدادی از آنها در حال … ادامه خواندن "توسعه بیت کوین از ابتدا تا اکنون به زبان تصویر"

اضافه شدن بخش ارز مجازی به eBay

سایت eBay بخش اختصاصی به نام “ارز مجازی” اضافه کرد٫ در این بخش آگهی های زیادی برای فعالیت های مرتبط با بیت کوین و دیگر ارز های رمزنگار از جمله سهام شرکت های استخراج بیت کوین عرضه می شود. اگر چه eBay هنوز از بیت کوین به عنوان واحد پولی برای پرداخت های خود استفاده … ادامه خواندن "اضافه شدن بخش ارز مجازی به eBay"

حجم مبادله تمامی ارزهای رمزنگار (cryptocurrency)

  نمایش جالبی از حجم تبادل تمامی ارزهای رمزنگار (cryptocurrency) همان طور که مشاهده می کنید حجم مبادلات انجام شده بیت کوین تا به امروز بیشتر از ۱۴ میلیون دلار بوده و نکته ی جالب توجه این که حجم مبادلات لایت کوین با اختلاف ۳ میلیون دلار از بیت کوین بیشتر است. در مرتبه ی … ادامه خواندن "حجم مبادله تمامی ارزهای رمزنگار (cryptocurrency)"

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری بی تی سی تالک در صفحه ی 1

اخبار گوناگون