روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

بیت کوین (btc) با قیمت حدود ۱۰٫۵۰۰

جمعه ، ۲ آگوست – بیت کوین (BTC) با حدود ۱۰٫۵۰۰ دلار ادغام شد ، در حالی که ۲۰ سکه برترنوسانات قیمت زیادی را تجربه کردند. ۱۳ تا از ۲۰ رمز ارز پر طرفدار شاهد رنگ سبز در زمان انتشار مطبوعات  هستند ، (XTZ) بیشترین دستاوردهای این لیست را با بیش از ۶ درصد ثبت […] نوشته بیت کوین (BTC) با قیمت حدود ۱۰٫۵۰۰ اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

یافتن نمادی برای ساتوشی | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

همانطورکه در مقاله کوارتز  منتشر شده در تاریخ ۱ اگوست بدان اشاره شد، با توجه به اینکه بیت کوین در حال حاضر ۹،۹۵۰ دلار است ، خریداران خرده فروش با چشم پوشی از رقمی مانند ۰٫۰۰۰۹۹۵۰ BTC با آن مواجه می شوند! ساتوشی: واحد آسانتری برای مقابله با آن؟ با تجارت بیت کوین با چنین […] نوشته یافتن نمادی برای ساتوشی اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

نگرش های مثبت درباره ارز های دیجیتالی

بیش از %۸۳  از بحث های صورت گرفته در مورد بیت کوین در فضای مجازی (Reddit)  مثبت ارزیابی شده است. محققان فناوری کامپری  از تکنیک یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل بیش از ۴۸۰۰۰ پست Reddit  استفاده کردند و تعیین کردند  کدام یک از رمز ارزهای اصلی  عملکرد مطلوبی دارند. این تحقیق همچنین شامل ۷۵۰۰ […] نوشته نگرش های مثبت درباره ارز های دیجیتالی اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

اختلاط شبکه بیت کوین با اتریوم

یکی از بنیانگذاران اتریوم در پاسخ به پیشنهاد اخیر اختلاط شبکه  بیت کوین  با اتریوم بیان کرد: آینده بازار ارز های دیجیتالی در جهت  تامین منافع اکثریت سزمایه گذاران حرکت می کند. بازی های بلاکچین با استفاده از بیت کوین LN به عنوان واسط برای قراردادهای اتریوم در تاریخ ۳۱ ژوئیه ، Blockade Games توسعه […] نوشته اختلاط شبکه بیت کوین با اتریوم اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

۳٫۱۵ میلیون بیت کوین | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

بیت کوین (BTC) اکنون از تاریخ ۱ آگوست ۸۵ درصد از عرضه خود را در گردش دارد و در ۱۲۰ سال آینده فقط ۳٫۱۵ میلیون سکه جدید به جای گذاشته است. ۳٫۱۵ میلیون بیت کوین ، ۱۲۰ سال براساس اطلاعات بدست آمده از منابع مانیتورینگ Blockchain ، کاوندگان بیت کوین  17،۸۵۰،۰۰۰،۰۰۰  واحد را به عنوان […] نوشته ۳٫۱۵ میلیون بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیتکوین بار دیگر به بیش از ۱۰۰۰۰ رسید

قیمت بیتکوین  بار دیگر به بیش از ۱۰۰۰۰ رسید در حالی که نرخ سایر ارز های دیجیتالی در حال کاهش است. به گزارش Coin360 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر ۱٫۰۶٪ در روز افزایش یافته است که در حدود ۱۰۰۳۴ دلار است. با نگاهی به نمودار هفتگی قیمت بیتکوین، افزایش قیمت این رمز ارز […] نوشته قیمت بیتکوین بار دیگر به بیش از ۱۰۰۰۰ رسید اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

آیا بازار کساد است؟ | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

قیمت بیتکوین به ۱۰۵۰۰ دلار رسید و در انتظار سطح افزایش بعدیست! قیمت بیت کوین  بامداد ۲ آگوست از ۱۰،۰۰۰ دلار به نزدیک به ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلار صعود کرد. این امر بیانگر پاداش حیرت انگیز بازار بود که بر خلاف پیش بینی برخی از کارشناسان مبنی بر سقوط قیمت این رمز ارز است. […] نوشته آیا بازار کساد است؟ اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

پیش بینی های بزرگ قیمت بیتکوین

پیش بینی های بزرگ قیمت بیتکوین در معادله ی بلاک چینی آسیا ظاهر می شود هفته گذشته مناظره در مورد بیتکوین بین Arthur Hayes رئیس BitMex و Dr Doom ‘Roubini بسیار بحث برانگیز شد. این بحث داغ شامل پیش بینی های زیادی درباره قیمت بیت کوین و سایر رمز ارزها بود.. اتفاقات بزرگی در این […] نوشته پیش بینی های بزرگ قیمت بیتکوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

۴ پیشبینی سرگرم کننده در مورد قیمت بیتکوین

به راحتی می توان مشاهده کرد که روند فعلی بازار رمز ارز، لزوما در راستای سود دهی معامله گران وسوداگران نیست. با وجود قیمت بییتکوین که نشانه های صعودی را در چند روز گذشته از خود بروز می دهد، به نظر می رسد که این حرکت مثبت  ناپدید شده است.  قیمت بالقوه برای این رمز […] نوشته ۴ پیشبینی سرگرم کننده در مورد قیمت بیتکوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

نحوه پرداخت ۵۰ دلار وب مانی جهت دریافت پرسنال پاسپورت

همانطور که اطلاع دارید جهت دریافت پرسنال پاسپورت میبایست ۵۰ دلار از طریق لینک زیر پرداخت کنید: https://passport.webmoney.ru/asp/aRegDopInfo.asp?wmid=426811416752&tid=150 توجه داشته باشید که قبل از اقدام برای پرداخت ۵۰ دلار، مطمئن شوید حساب وب مانی شما موجودی کافی داشته باشد پس از کلیک بر روی این لینک،سایت وب مانی برای شما باز میشود: روی گزینه سبز […] نوشته نحوه پرداخت ۵۰ دلار وب مانی جهت دریافت پرسنال پاسپورت اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین ...

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

اخبار گوناگون