روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

نیاز به پرداخت‌های آسان‌تر و سریع‌تر با بلاک چین

از زمان رکود اقتصادی سال ۲۰۰۸، صنعت مالی به طور غیرمنتظره ای با چالش های متعددی همچون اعتماد، پایایی و ارزش روبرو شد. بانکداری سنتی حالا از رده خارج و غیرقابل اتکا فرض می شود به گونه ای که مشتریان و صاحبان مشاغل به دنبال گزینه های جایگزین برای تراکنش ها و پول های خود هستند. در نتیجه فناوری بلاک چین و … نیاز به پرداخت های آسان تر و سریع تر با بلاک چین | آی آر بلاک چین.

بهای بیت کوین در رشد بعدی به صد هزار دلار خواهد رسید

«نعیم اسلام» در مصاحبه با شبکه فاکس پیش بینی کرد قیمت بیت کوین در رشد بعدی می تواند به رقمی بین شصت تا صد هزار دلار برسد. وی در تاریخ ۱۷ ژوئن اعلام کرده بود که قیمت بیت کوین ظرف چند هفته با حضور سرمایه گذاران نهادی به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. این رمز ارز در تاریخ … بهای بیت کوین در رشد بعدی به صد هزار دلار خواهد رسید | آی آر بلاک چین.

ف مثل فارم - اپیزود چهارم: انرژی برق

دولت سال گذشته ماینینگ رمزارزها را به عنوان یک فعالیت صنعتی شناسایی کرد و خیلی ها به این نتیجه رسیدند که اکنون دوران جدیدی برای ماینینگ آغاز شده و نباید این فرصت طلایی را از دست داد. اما چند ماه بعدتر وقتی همین دولت با درخواست های تاسیس فارم رو به رو شده تازه به این فکر … ف مثل فارم – اپیزود چهارم: انرژی برق | آی آر بلاک چین.

ماینینگ در خانه با درآمد بیت کوین!

یک دستگاه ماینر که بازار مصرف کنندگان خانگی را هدف گرفته به کاربران امکان می دهد تا علاوه بر سایر رمز ارزها، بیت کوین هم ماین کنند. کوین ماین (Coinmine) نام دستگاهی است که برای استفاده در منازل مسکونی طراحی شده و اکنون می تواند در کنار مونرو، زی کش، گرین و اتریوم، بیت کوین هم ماین کند. این … ماینینگ در خانه با درآمد بیت کوین! | آی آر بلاک چین.

دستورالعمل‌های جدید کارگروه اقدام مالی برای رمز ارزها

کارگروه اقدام مالی در جدیدترین نشست خود دستورالعمل های جدیدی را در رابطه با دارایی های دیجیتال (رمز ارزها) و شرکت های مرتبط به این دارایی ها منتشر کرد. کارگروه اقدام مالی موسوم به اف ای تی اف (FATF) یک نهاد مستقل فرا دولتی است که اعضای آن تلاش می کنند با تدوین سیاست ها و خط مشی های مختلف سلامت سیستم مالی جهانی در برابر … دستورالعمل های جدید کارگروه اقدام مالی برای رمز ارزها | آی آر بلاک چین.

به کار گیری فناوری بلاک چین در دولت فدرال ایالات متحده

یک پژوهش جدید با هدف راهنمایی دولت فدرال آمریکا درباره چگونگی به کارگیری فناوری بلاک چین در بخش های مختلف دولت منتشر شده است. بنیاد داده ها (Data Foundation) و شرکت فناوری اطلاعات Booz Allen Hamilton با انتشار یک پژوهش روشنگرانه تلاش کرده اند مدلی برای استفاه از فناوری بلاک چین در دولت آمریکا ارائه کنند. در این … به کار گیری فناوری بلاک چین در دولت فدرال ایالات متحده | آی آر بلاک چین.

نقش بلاک چین و رمز ارزها در مبارزه با آلودگی ساحلی

یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین اتریوم با پرداخت مشوق در قالب رمز ارز ساکنین منطقه ساحلی در فیلیپین را به حفاظت از محیط زیست دعوت می کند. منطقه ساحلی مانیل (Manila Bay beach) در فیلیپین به حدی دچار آلودگی است که از آن به عنوان کاسه توالت! نام برده می شود. اما اکنون به لطف برنامه خلاقانه … نقش بلاک چین و رمز ارزها در مبارزه با آلودگی ساحلی | آی آر بلاک چین.

لیبرا : چیستی، چگونگی و چرایی ایجاد یک رمز ارز پایدار توسط فیسبوک

با انتشار مقاله سفید رمز ارز لیبرا پرسش های زیادی درباره علت ایجاد، چگونگی عملکرد و اهداف این پروژه مطرح شده است.   «مارک زاکربرگ» اولین بار در سخنرانی آغاز سال ۲۰۱۸ به فناوری بلاک چین اشاره کرد و از این گفت که فیسبوک از این فناوری غفلت کرده است. در طول سال ۲۰۱۸ گهگاه اخباری … لیبرا : چیستی، چگونگی و چرایی ایجاد یک رمز ارز پایدار توسط فیسبوک | آی آر بلاک چین.

استخر ماینینگ برای ماینرهایی که می‌خواهند در آن شیرجه بزنند!

استخر ماینینگ محلی است که در آن تعداد زیادی از ماینرها جمع شده و با همدیگر برای ماین (استخراج) یک کوین خاص شریک می شوند. ماینینگ فرایندی است که در آن افراد با استفاده از دستگاه های ماینر (ایسیک یا کارت گرافیک) صحت تراکنش ها را تأیید می کنند و آنها را درون شبکه های بلاک چین ثبت می کنند و … استخر ماینینگ برای ماینرهایی که می خواهند در آن شیرجه بزنند! | آی آر بلاک چین.

ف مثل فارم - اپیزود سوم: سرمایه‌گذاری

پول همه چیز نیست ولی شما برای راه اندازی یک فارم تمام عیار به میزان زیادی از سرمایه احتیاج دارید. اگر شما از قبل یک سرمایه خفته داشته باشید جای نگرانی نیست و می توانید از همان محل برای هزینه های فارم خرج کنید ولی چنانچه سرمایه کافی نباشد، درخواست تخفیف های مختلف و دریافت وام با اهداف مختلف … ف مثل فارم – اپیزود سوم: سرمایه گذاری | آی آر بلاک چین.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

اخبار گوناگون