روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

ف مثل فارم - اپیزود هفتم: سخت‌افزار

همان طور که رستوران بدون غذا رستوران نمی شود و جنگل بدون درخت جنگل نمی شود و هزاران مثال دیگر شبیه به اینها، پس فارم ماینینگ هم نمی تواند بدون دستگاه های ماینر فعالیت کند. این دستگاه های تقریبا شبیه به کیس کامپیوتر که به برق و اینترنت وصل می شوند و عمکلردی شبیه همان طلایاب ها در عصر جویندگان طلا را … ف مثل فارم – اپیزود هفتم: سخت افزار | آی آر بلاک چین.

سیستم پروژه فضایی آپولو هم ماینر شد!

سیستم کامپیوتری آپولوی ناسا که در مأموریت های فضایی در فضا در دههٔ ۱۹۶۰ مورد استفاده قرار می گرفت، با طراحی مجدد برای ماینینگ بیت کوین استفاده شد! سیستم تاریخی آپولوی ناسا که سفری هم به کره ماه داشته، برای ماینینگ بیت کوین برنامه ریزی شده است. از ماه تا ماینینگ سیستم راهنمای رایانه ای آپولو یکی از چندین … سیستم پروژه فضایی آپولو هم ماینر شد! | آی آر بلاک چین.

ماینینگ بیت کوین برای جلوگیری از اتلاف انرژی

شرکت های گاز و نفت در مسیر ماینینگ بیت کوین قدم می گذارند تا ضمن کسب سود بیشتر از اتلاف انرژی جلوگیری کنند. پالایشگاه های تولید گاز در کانادا تصمیم گرفته اند از مقادیر گازی که بدون هدف سوخته می شود برای ایجاد انرژی در فارم های ماینینگ استفاده کنند. شرکت ها و پالایشگاه های کانادایی در آلبرتا در حال توسعه روش هایی … ماینینگ بیت کوین برای جلوگیری از اتلاف انرژی | آی آر بلاک چین.

بیت کوین تهدیدی برای دلار آمریکا

دلار برای همیشه ماندگار نیست و بیت کوین یا سایر رمز ارزها می توانند جای آن را بگیرند و یک سیستم مالی غیرمتمرکز را در اختیار همه ساکنین جهان قرار دهند. اخیراً «جِرُم پاول» به عنوان مدیرعامل بانک مرکزی آمریکا در مجلس سنای این کشور حاضر شد تا به پرسش های سناتورها درباره خطرات احتمالی رمز ارزها … بیت کوین تهدیدی برای دلار آمریکا | آی آر بلاک چین.

بزرگترین سرقت‌های بیت کوین به روایت تصویر

رمز ارز محبوب بیت کوین نه فقط برای تریدرها و ماینرها بلکه برای هکرها هم خیلی محبوب بوده است. از همین رو در طی سالیان گذشته پلتفرم های صرافی بیت کوین بارها مورد حمله های سایبری قرار گرفته اند و هر بار دارایی ده ها هزار نفر از دست رفته است. در این اینفوگرافیک با پنج مورد از … بزرگترین سرقت های بیت کوین به روایت تصویر | آی آر بلاک چین.

بلاک چین مورد توجه شرکت نفتی شل قرار می‌گیرد

تولید، توزیع و تبادل انرژی در قالب یک سیستم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین می تواند یک انقلاب نوین در صنعت انرژی پدید بیاورد. پلتفرم انرژی LO3 که روی گذار از انرژی تجدید ناپذیر به تجدید پذیر در سطح جهانی فعالیت می کند موفق شده سرمایه قابل توجهی را از شل (Shell) دریافت کند. یکی دیگر از اهداف … بلاک چین مورد توجه شرکت نفتی شل قرار می گیرد | آی آر بلاک چین.

اگر بیت کوین و آلت کوین خریدیم چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟

کلید خصوصی به مثابه رمز عبور دسترسی به دارایی های دیجیتال (بیت کوین و آلت کوین) است و کنترل این کلید باید همیشه در دستان شما باشد. شاید بیشتر از این درست نباشد که دارایی بیت کوین خودتان را در پلتفرم های صرافی یا در والت های ناامن نگهداری کنید. قیمت بیت کوین یک مسیر صعودی را در پیش … اگر بیت کوین و آلت کوین خریدیم چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟ | آی آر بلاک چین.

نگاهی به مرورگرهای مبتنی بر بلاک چین در بستر نسل سوم وب

بریو (Brave)، اپرا (Opera) و ارکید (Orchid) سه مرورگری هستند که با استفاده از قابلیت های بلاک چین ضمن افزایش حریم خصوصی امکان اجرای اپلیکیشن های غیرمتمرکز را به کاربران می دهند. در حال حاضر بسیاری از سازمان ها و شرکت ها تمایل دارند حتی در قالب یک رویکرد آزمایشی از فناوری بلاک چین استفاده کنند. یکی از دلایل اصلی … نگاهی به مرورگرهای مبتنی بر بلاک چین در بستر نسل سوم وب | آی آر بلاک چین.

تعرفه برق ماینینگ در ایران گران می‌شود، رگولاتوری سایر کشورها چگونه است؟

نرخ توان پردازشی شبکه بیت کوین به ۶۹ کوینتیلیون رسیده و ماینرها با وجود تمایل برای ماینینگ باید با ریسک عدم رگولاتوری مواجه شوند. “برق فارم های ماینینگ موقتا قطع می شود” این جمله ای است که مسئولان وزارت نیرو در ایران گفته اند و این روزها به تیتر داغ محافل ماینرها تبدیل شده است. در این بررسی از … تعرفه برق ماینینگ در ایران گران می شود، رگولاتوری سایر کشورها چگونه است؟ | آی آر بلاک چین.

ف مثل فارم - اپیزود ششم: امنیت فیزیکی و دیجیتالی

امنیت یکی از شرایط اساسی برای هر محیط کاری است و از همین رو حتی یک رشته دانشگاهی با مهندسی بهداشت حرفه ای به آن اختصاص داده شده است. فارم های ماینینگ هم از این قاعده مستثنی نیستند و می توان امنیت در آنها را از دو منظر فیزیکی و دیجیتالی بررسی کرد. شما سرمایه زیادی در … ف مثل فارم – اپیزود ششم: امنیت فیزیکی و دیجیتالی | آی آر بلاک چین.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

اخبار گوناگون