روی خط خبر

تازه ترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده

تازه ترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در صفحه ی 1

علی‌رغم رکود فعلی، قیمت بیتکوین به یک میلیون دلار میرسد

مک آفی بر موضع خود پافشاری میکند، بیتکوین تا پایان سال آینده یک میلیون دلار میشود.روندهای کاهشی قیمت برای رسیدن ارزش بیتکوین به آنچه که امروز هست همگی دست به دست هم دادند. سوالی که مطرح میشود این است که از مقصد بعدی قیمت کجاست؟روز شنبه کسانی که به افت قیمت بیتکوین معتقد بودند حملات هماهنگی به قیمت بیتکوین داشتند که منتج به افت قیمت این رمزارز به زیر ۱۰ هزار دلار شد که از ۲ جولای بی سابقه بوده است.بیتکوین هفته را با ۱۴۰۰ دلار افت به پایان رساند و سرمایه کل بازار رمزارزها به زیر ۳۰۰ میلیارد دلار س...

ف مثل فارم - اپیزود هفتم: سخت‌افزار

همان طور که رستوران بدون غذا رستوران نمی شود و جنگل بدون درخت جنگل نمی شود و هزاران مثال دیگر شبیه به اینها، پس فارم ماینینگ هم نمی تواند بدون دستگاه های ماینر فعالیت کند. این دستگاه های تقریبا شبیه به کیس کامپیوتر که به برق و اینترنت وصل می شوند و عمکلردی شبیه همان طلایاب ها در عصر جویندگان طلا را … ف مثل فارم – اپیزود هفتم: سخت افزار | آی آر بلاک چین.

ایرانی‌ها به جای دلار برای سفرهای خارجی بیت کوین می‌خرند!

برخی مسافران ایرانی برای خروج از ایران به جای دلار، بیت کوین می خرند. این ادعایی است که یکی از رسانه های دولتی مطرح کرده و البته تعدادی از صرافی های چهارراه استانبول تهران آن را تایید می کنند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از شهروند، این صرافی ها می گویند مسافرانی که می خواهند خریدهای زیادی در خارج از کشور […] نوشته ایرانی ها به جای دلار برای سفرهای خارجی بیت کوین می خرند! اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

جریمه روزانه 1 میلیون دلاری در انتظار ارز دیجیتال فیس‌بوک!

بنا بر گزارش «رویترز» و به نقل از خبرگزاری «کوین تلگراف»، نمایندگان حزب دموکرات مجلس نمایندگان، لایحه ای را پیشنهاد کرده اند که به سبب آن، فیس بوک با جریمه روزانه، یک میلیون دلار، روبه رو خواهد شد. در ادامه با ارزدیجیتال و جزئیات بیشتر همراه باشید. رویترز با انتشار پیش نویس لایحه ای ادعا کرده که مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال […] نوشته جریمه روزانه ۱ میلیون دلاری در انتظار ارز دیجیتال فیس بوک! اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

لایحه جدید کنگره آمریکا منجر به ایجاد روند صعودی قیمت بیتکوین میشود

آنتونی پمپلیانو مدعی است لایحه جدید کنگره ایالات متحده آمریکا منجربه ایجاد روند صعودی برای قیمت بیتکوین خواهد شد.قانونگذاران ایالات متحده درحال تهیه یک لایحه جدید هستند که باعث تقویت بیتکوین خواهد شد و انحصار راه اندازی رمزارز اختصاصی را از شرکت های فعال حوزه تکنولوژی می گیرد. این لایحه پیش از جلسه برنامه ریزی شده ی کنگره درخصوص پروژه ی لیبرا فیسبوک، منتشر شده است.لایحه ای که منجر به رشد بیتکوین خواهد شدروز ۱۲ جولای لایحه موسوم به “منع شرکتهای بزرگ حوزه فناوری از فعالیت های مالی” توسط هیئت خدمات...

سیستم پروژه فضایی آپولو هم ماینر شد!

سیستم کامپیوتری آپولوی ناسا که در مأموریت های فضایی در فضا در دههٔ ۱۹۶۰ مورد استفاده قرار می گرفت، با طراحی مجدد برای ماینینگ بیت کوین استفاده شد! سیستم تاریخی آپولوی ناسا که سفری هم به کره ماه داشته، برای ماینینگ بیت کوین برنامه ریزی شده است. از ماه تا ماینینگ سیستم راهنمای رایانه ای آپولو یکی از چندین … سیستم پروژه فضایی آپولو هم ماینر شد! | آی آر بلاک چین.

همتی درباره بازار متشکل ارزی: اول باید مطمئن شوم!

بازار متشکل ارزی که قرار بود از ابتدای سال جاری راه اندازی شود، هنوز راه اندازی نشده که رئیس کل بانک مرکزی علت تأخیر آن را برخی ارزیابی ها دانسته و اعلام کرده "این بازار به زودی راه اندازی می شود اما باید به من ثابت شود که این بازار مشکلی برای کشور ایجاد نمی کند".به گزارش ایسنا، پس از نوساناتی که سال گذشته در بازار ارز رخ داد، بانک مرکزی عمده تمرکز خود را بر کنترل این بازار و ایجاد ثبات در آن گذاشت و در نیمه دوم سال گذشته در این مورد تا حدودی موفق عمل کرد.اما آنچه دولت در حال حاضر به دنبال آن اس...

استخراج بیت‌کوین همیشه هم سودآور نیست

یادداشت/دکتر عباس آشتیانی، پژوهشگر حوزه ارزهای دیجیتال و عضو انجمن بلاکچین ایران امروزه فناوری بلاک چین و محصولات مربوط به آن ازجمله رمزارزهایی همانند بیت کوین و اتریوم و استخراج این رمزارزها موردتوجه بسیاری از نهادهای مختلف قرار گرفته است. ذات فناوری بلاک چین بر مبنای غیرمتمرکز بودن و به معنای نبود نهادهای واسطه ای متمرکز برای تأیید تعاملات […] نوشته استخراج بیت کوین همیشه هم سودآور نیست اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

آذری جهرمی: با ارز دیجیتال نمی‌شود تحریم‌ها را دور زد

وزیر ارتباطات با بیان این که ارز مجازی راه دور زدن تحریم نیست گفت: البته تولید بیت کوین برای کشور هم می تواند فرصت باشد و هم می تواند تهدید. به گزارش تسنیم، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات با حضور در برنامه پارک شهر رادیو تهران، درباره تولید ارزهای دیجیتال و اینکه آیا بیت کوین می تواند در […] نوشته آذری جهرمی: با ارز دیجیتال نمی شود تحریم ها را دور زد اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

اخبار گوناگون