روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری راه بیت کوین

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری راه بیت کوین در صفحه ی 1

پژوهش جدید: سود حاصل از GPUکاوی اتریوم به طور چشمگیری کاهش یافته است

داده های جدید ارائه شده توسط شرکت فناوری و تجارت جهانی ساسکِهانا حاکی از این است که سود ماهیانه حاصل از GPU کاوی در اتریوم، نزدیک به صفر شده است و این در حالی است که در تابستان 2017 این عدد حدود 150 دلار بوده است. داده ها بیان می کنند علاوه بر سلطه ASICکاوهای […] نوشته پژوهش جدید: سود حاصل از GPUکاوی اتریوم به طور چشمگیری کاهش یافته است اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

بانک کانادایی برای مبادلات و سرمایه گذاری های ارزی رمزنگاری شده، صندوق امانات دیجیتال اعطا میکند

وِرسابانک (پاسیفیک بانک یا وِسترن بانک سابق) در کانادا، اعلام کرد که یکی از شرکت های تابعه اش تست نسخه بتای صندوق امانات دیجیتال را به پایان رسانده است و این محصول در حال ورود به فاز تجاری سازی است که امکان نگهداری از ارز دیجیتال را فراهم میکند و خدمات چند امضایی برای ارزهای […] نوشته بانک کانادایی برای مبادلات و سرمایه گذاری های ارزی رمزنگاری شده، صندوق امانات دیجیتال اعطا میکند اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

تاریخچه بیت‌کوین - بخش اول: ابتدای کار

در حالی که ۳روز پیش دهمین سالگرد اوراق سفید بیت کوین بود، مطابق انتظار نظرات، ایده ها و نقدها وب را فراگرفته اند. در حالی که از 31 اکتبر 2008 به عنوان لحظه ای حیاتی در تاریخ پولی یاد می شود، افراد بسیار کمی در آن زمان متوجه انتشار اوراق سفید بیت کوین در لیست پستی رمزنگاری شدند. مانند همه انقلاب ها، […] نوشته تاریخچه بیت کوین – بخش اول: ابتدای کار اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

راه‌اندازی وبسایتی در مورد شبکه ارزی بیت‌کوین به واقعیت می‌پیوندد.

بیست و نهم سپتامبر، دونالد مولدرز هوادار بیت کوین مطلب جالبی در مورد شبکه اجتماعی Your.org نوشت. این مطلب شامل جزئیاتی مبنی بر ایجاد شبکه ای در مورد زنجیره بیت کوین با استفاده از برنامه Bitdb 2.0 بود. در حال حاضر Bitcoin Cash Hoarder را می توان روی همه مرورگرها باز کرد. هاست کردن یک وبسایت HTML ساده در […] نوشته راه اندازی وبسایتی در مورد شبکه ارزی بیت کوین به واقعیت می پیوندد. اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

تجارت سود ناویژه چیست؟ - راه بیت کوین

شاید شما هم بدانید، تجارتی که با پول قرض گرفته شده از شخص دیگری یا با کارمزد جایی صورت بگیرد، تجارت سود ناویژه نام دارد. اگرچه سود احتمالی این کار زیاد است، خطرات قابل توجهی در آن بوده که سرمایه گذاران باید با آن دست و پنجه نرم کنند. برای شروع می توانیم به ذکر یک مثال […] نوشته تجارت سود ناویژه چیست؟ اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

Devcon 4 شرایط را برای مرحله اصلی اتریوم آماده می‌کند: قسطنطنیه

بعد از Devcon 4 در پراگ، اتریوم در آخر نوامبر 2018 از مرحله اصلی قسطنطنیه استقبال می کند. قسطنطنیه واگذاری اخیر پلتفورم اتریوم بوده، از طریق یک فورک قوی معرفی شده و 5 طرح پیشنهادی برای بهبود اتریوم خواهد داشت (EIPs) که به شرح زیر اند: • دستورالعمل های انتقال بیتی (EIP 145) در ماشین مجازی اتریوم […] نوشته Devcon 4 شرایط را برای مرحله اصلی اتریوم آماده می کند: قسطنطنیه اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

چگونه خانواده ای ژاپنی در بیت کوین سرمایه گذاری می ‌کند و شکست می‌ خورد

مسئله ای که بسیاری از خانواده های ژاپنی درگیر آن هستند این است که علی رغم درآمد بالا قادر به پس انداز نیستند. در ادامه داستانی از یک خانواده 4 نفره ژاپنی آمده است که با درآمد بالایی ساکن آپارتمانی در یکی از برج های ممتاز توکیو بوده و مخارج غیرضروری بسیاری دارد. این خانواده […] نوشته چگونه خانواده ای ژاپنی در بیت کوین سرمایه گذاری می کند و شکست می خورد اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

سود بالای سامسونگ در گرو افزایش تقاضا چیپ های ماینینگ بیت کوین

سامسونگ غول الکترونیک کره ای، شاهد سود چشمگیری در سه ماهه نخست سال جاری در مقایسه با سال گذشته بود. این شرکت قسمت اعظم سود خود را به دلیل تولید چیپ های اسیک نیمه هادی ماینینگ بیت کوین می داند و به گفته خود انتظار می رود روند افزایش سود این شرکت در سه ماهه دوم […] نوشته سود بالای سامسونگ در گرو افزایش تقاضا چیپ های ماینینگ بیت کوین اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

رشد قیمت اتریوم نتوانست از مرز 300 دلار عبور کند

• قیمت اتریوم دارای رشد بی سابقه ای بوده اما این ارزش نتوانسته در مرز 300 دلار عبور کند. • روند تغییرات همچنان بر روی 299 دلار ثابت است. • روند نزول قیمت اتریوم ممکن است به 273 و 271 دلار برسد. ارزش اتریوم در مقابل ارز های دیگر مانند دلار آمریکا و بیت کوین […] نوشته رشد قیمت اتریوم نتوانست از مرز 300 دلار عبور کند اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

اتخاذ قوانین جدید توسط اتحادیه اروپا برای ارزهای مجازی

اتحادیه اروپا با اتخاذ دستورالعملی کسب و کار های مجازی را تحت تأثیر قرار می دهد. این دستورالعمل با هدف جلوگیری از پولشویی و سرمایه گزاری های تروریستی اتخاذ گردیده است. قوانین تازه این دستورالعمل نیز به منظور شناسایی حساب های بی نام و نشان وضع شده است. کنترل استفاده از ارز های مجازی توسط […] نوشته اتخاذ قوانین جدید توسط اتحادیه اروپا برای ارزهای مجازی اولین بار در راه بیت کوین. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری راه بیت کوین در صفحه ی 1

اخبار گوناگون