روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ستاره سهیل

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ستاره سهیل در صفحه ی 1

اثر تورم بر سرمایه گذاری جهانی چگونه خود را نشان می دهد؟

اثر تورم روی سرمایه گذاری جهانی شدید و جدی است. با مدیریت درست سبد سرمایه گذاری امکان مصون کردن فعالیت ها کمی بیشتر می شود. نوشته اثر تورم بر سرمایه گذاری جهانی چگونه خود را نشان می دهد؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

پایین ترین نرخ بیکاری متعلق به کدام کشورهای جهان است؟

پایین ترین نرخ بیکاری حکایت از وضعیت اقتصادی خوب و بازار کار مناسبی دارد که باید دید چه صنایع و منابعی موجب رونق بازرا کار شده اند. نوشته پایین ترین نرخ بیکاری متعلق به کدام کشورهای جهان است؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

بازارهای نوظهور اقتصادی چه ویژگی هایی دارند؟

بازارهای نوظهور یا کشورهای در حال توسعه در تلاش هستند تا با سیاست های مختلف اقتصادی از شکل سنتی خود که عموما متکی بر کشاورزی بود فاصله گرفته و حضوری جدید را در بازارهای جهانی تجربه کنند. نوشته بازارهای نوظهور اقتصادی چه ویژگی هایی دارند؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

پولدار شدن نیاز به فکر هوشمندانه و فرصت‌ طلبی دارید

برای پولدار شدن در شرایط اقتصادی نامناسب باید حواس تان را به فرصت های مختلفی که پیش روی تان قرار می گیرد حسابی جمع کنید. نوشته راه های پولدار شدن در وضعیت اقتصادی خراب و نامساعد اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

اوپک (OPEC) چیست؟ اهداف و اعضای آن را می شناسید؟

سازمان اوپک روی قیمت و عرضه نفت اثرات چشم گیری دارد و بر تعیین قیمت نفت دنیا اثرگذار است. ۱۴ عضو این سازمان نیز با تعیین سیاست هایی مشترک سعی بر کنترل بازار نفتی جهان دارند. نوشته اوپک (OPEC) چیست؟ اهداف و اعضای آن را می شناسید؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

صنعت رو به رشد در آمریکا وجود دارد که عموما در حوزه فناوری‌های جدید مشغول به فعالیت هستند.

۵ صنعت رو به رشد آمریکا همگی در حوزه دانش های نوینی هستند که با فناوری در ارتباط هستند. دنیای جدید، دنیای فناوری است و بدیهی است که در این دنیا، صنایع هم مسیری مشابه را طی می کنند. نوشته ۵ صنعت رو به رشد آمریکا در چه زمینه هایی هستند؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

پردرآمدترین مشاغل کانادا در چه زمینه هایی است؟

کانادا کشور پیشرفته ای است و طبیعتا بازار کار خوبی هم دارد. اما برخی از مشاغل نسبت به سایرین درآمد بیشتری را برای افراد فراهم می آورند. نوشته پردرآمدترین مشاغل کانادا در چه زمینه هایی است؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

آموزش اقتصاد به کودکان با روش هایی ساده و دل پذیر

آموزش اقتصاد به کودکان با روش هایی ساده و کودکانه می تواند نقش مهمی در آینده موفق آنها در زمینه های اقتصادی داشته باشد. نوشته آموزش اقتصاد به کودکان با روش هایی ساده و دل پذیر اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

پردرآمدترین مشاغل استرالیا در چه زمینه های کاری است؟

پردرآمدرتین مشاغل استرالیا بی نیاز از تحصیلات عالیه هستند. البته نه به این معنا که تحصیل کردن و مدرک دانشگاهی بی ارزش باشد. منظور این است که استرالیا از مدرک گرایی گذشته و مهارت و دانش واقعی را ارزش می نهد. نوشته پردرآمدترین مشاغل استرالیا در چه زمینه های کاری است؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

مهم ترین واردات آمریکا شامل چه اجناس و در چه زمینه هایی است؟

مهم ترین واردات آمریکا از کشورهایی نظیر چین، ژاپن، آلمان و کانادا و البته مکزیک صورت می گیرد. روند افزایش واردات در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به شکلی بوده است که موجب افزایش کسری تجاری این کشور شده است. نوشته مهم ترین واردات آمریکا شامل چه اجناس و در چه زمینه هایی است؟ اولین بار در وبلاگ صرافی ستاره سهیل. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ستاره سهیل در صفحه ی 1

اخبار گوناگون