روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 27

گوگل اپلیکیشن‌های استخراج ارز دیجیتال را در پلی استور ممنوع می‌کند

گوگل با هدف محافظت از کاربران در مقابل آسیب‌های ناشی از استخراج ارزهای دیجیتال، اپلیکیشن‌های مرتبط با آن‌ها را به لیست محتوای غیرمجاز در پلی‌استور اضافه می‌کند.

ارزش بیت کوین از مرز ۸۳۰۰ دلار گذشت

ارزش بیت کوین از مرز ۸۳۰۰ دلار گذشت و به بالاترین قیمت خود طی دو ماه گذشته رسید. با وجودی که بازار طی ماه های گذشته نوسانات بسیاری را در مورد ارزش بیت کوین تجربه کرد، طبق آخرین گزارش ها ارزش بیت کوین از ۸۳۰۰ دلار فراتر رفته است. این رقم طی دو ماه گذشته، بالاترین ارزش بیت کوین را نشان می دهد.مقاله های مرتبط:Bitcoin یکی از پرنوسان ترین دوران خود را طی می کند. چند روز قبل، ارزش بیت کوین به بیش از هفت هزار دلار رسید. اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی ارزش بیت کوین (BTC) به مرز ۲۰ هزار دلار رسید؛ اما خیلی زود شا...

امیدواری شرکت TSMC برای فروش بالای تراشه های تلفن هوشمند در چهارماهه انتهایی سال

آیفون‌های ۲۰۱۸ به‌زودی از راه می‌رسند و TSMC درحال آماده‌سازی خود برای تولید تراشه‌های پردازنده سری ‌A اپل است. این شرکت تایوانی در مورد بازار سال آینده‌اش خوشبین است.

حضور گسترده صرافی‌های ارز دیجیتال در لیگ جزیره به عنوان اسپانسر تیم‌ها

شرکت‌های ارز دیجیتال برای فرار از قوانین تبلیغاتی جدید سایت‌های معتبر مثل گوگل و فیسبوک که تبلیغات ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده‌اند، در حال ثبت نام خود روی پیراهن‌های لیگ جزیره هستند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 27

اخبار گوناگون